Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mit mondanátok a főnöknek...

Ti mit mondanátok a főnöknek ha a több hónapja egyeztetett és engedélyezett szabitok első napján felhívna és kérdőre vonna hol vagytok?

Figyelt kérdés

Majd amikor kiderülne hogy engedélyezett szabin, közölné hogy no szabi és nyomás vissza dolgozni különben többet be se kell menni?


Most akkor öntudat és nem hagyok magammal basz***akodni (A terv)

vagy B Terv: pofa befog és vissza melózni mert abból élünk és tényleg kirúg ha nem megyek. Egyeztetett szabi vagy sem mellékes. Ha a főnök böfög egyet akkor haptákba kell vágni mindenkinek magát. Ha nem akkor repül az illető. Itt igaza a dolgozónak nem lehet.


És persze lehet mondani hogy munkaügyi bíróság. Legalábbis ÁLLÁS nélkül lehet mondani...


2015. aug. 2. 17:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ez egy teszt. Ha hagyod magad ugràltatni akkor ennèl nagyobb disznòsàgokat is le fog nyomni a torkodon.

Kapcsold ki a telefonod azt menj szabira

2015. aug. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szabi. Ha ilyen fos a meló, akkor ilyet találsz még 20-at.
2015. aug. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyen sajnos. En bementem dolgozni. Amig alkalmazott vagy,azt kell tenned amit a fonok mond,vagy lehetsz munkanelkuli. Sajnos ez van.
2015. aug. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Lehetsz birka aki mindent elvisel vagy büszke férfi aki feláll, ott hagyja a p_csába és keres jobb melót. Én az utóbbit javaslom.
2015. aug. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Engem már az idegesít, ha apró dolgok miatt csesztet. Ha engem így felhívna, akkor elküldeném a kva anyjába.
2015. aug. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mit mondanék? Azt, hogy "kabbe".
2015. aug. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A szabadság ALATT nem veszem fel a telefont, ha a munkahelyröl keresnek - mert szabadságon vagyok.
2015. aug. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Na a dolog eldőlt. Megmondtam nem megyek be és jött egy mail, benne annak a levélnek a scannelt változata amit postán is megkapok majd jövő héten.

És mi áll a levélben? Na vajon mi.

Ennyire érdemes öntudatosnak lenni.

Most egy marha bátor és marha szegény ember lettem hirtelen.

2015. aug. 2. 20:55
 9/17 anonim ***** válasza:

Igen, most rövid távon vesztettél, de hosszútávon nyertél rengeteg önbecsülést. Csak bátran legközelebb is.

Ha ennyire könnyen meg tudott válni tőled, akkor amúgy is megvált volna, ez meg most egy jó indok volt neki.

2015. aug. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Munkaügyi bíróság.
2015. aug. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!