Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Minden női munka helyen ahol...

Minden női munka helyen ahol egy két férfi van ez megy?

Figyelt kérdés

A héten kezdtem egy alapvetően nőkből álló marketing cégnél az osztályon 10-en vagyunk ebből én egyedül vagyok férfi. A női öltözőben kellet öltöznőm mert a férfit festették, és amit láttam az katasztrófa volt a kuka mellet véres tamponok a zuhanyzó széthugyózva... és a főnök nőm rám van indulva ami nem lenne baj ha nem lenne 2x annyi idős, a második nap össze ismerkedtem a titkárnővel aki nagyon szép és határozott okos nő volt, erre másnap a főnök kirúgta és egy idős süket nőt rakott elé akivel katasztrófa dolgozni


26F



2015. aug. 8. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is nőkkel vagyok körülvéve a munkahelyen. Nem egyszer megesett, hogy kikezdtek velem. Vagy komolyat akartak, vagy kalandot. WC-ben nem voltam, de hallottam, hogy nem eléggé higiénikus.
2015. aug. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem értem, egy marketing cégnél minek öltözni? :)

Zuhanyzó és öltöző akkor szokott lenni, ha fizikai munkát végzel (részben legalább).

2015. aug. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Senkit nem rúgnak ki egy nap alatt. Nem lehet, hogy azt hiszed, hogy körülötted forog a világ? :)
2015. aug. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Színvonalas egy cég lehet, ha ilyen intelligens nők dolgoznak ott.

Nálunk két férfi van, egyik alkalmazott másik a tulaj 10en vagyunk összesen a cégnél, de teljesen kultúrált minden és mindenki.

Szóval szerintem te egy elég sz ar helyet fogtál ki...

24/L

2015. aug. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Te dolgozol szar helyen. Mivel a szakmám nagyon "elnőiesedett", ezért eddig bárhol dolgoztam, mindenhol szinte csak nők voltak. Ilyeneket viszont sose tapasztaltam, mint amikről írsz. Sőt, pont hogy inkább a tisztaságra meg a rendezettségre voltak háklisak. De persze lehet, hogy ez csak szakmai ártalom, vagy intelligencia kérdése, de bárhogy is, általánosnak biztos nem mondanám.
2015. aug. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megerősítem, te vagy szar helyen. Több olyan helyen is voltma, ahol volt jópár női alkalmazott velem együtt és sehol nem voltak véres tamponok szétdobálva meg bármi összehugyozva. Más kérdés, hogy nem is valami alja szar helyre mentem.
2015. aug. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
jelentsd fel őket szexuális zaklatásért, és akkor többet nem kell dolgoznod az életben ( abban az esetben ha bizonyítani tudod és megnyered a pert)
2015. aug. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha a főnöknő rád van gerjedve, akkor nem azért rúgta ki a titkárnőt, mert te rányomultál? Bocs, csak egy kérdés ami felmerült bennem.

52 éves az nem olyan öreg. Pakold meg, talán áthelyez valami jobb részlegre :)

Amúgy soha nem jó, ha egy csupa nőkből, vagy csupa férfiakból álló kollektívába bekerül egy ellenkező nemű.

2015. aug. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!