Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi az igazság ezekről az...

Mi az igazság ezekről az Ausztriai munkavállalásokról? (Kérdésem bővebben kifejtve)

Figyelt kérdés
Látok embereket akik kimentek.(Falun élek) Tudom,hogy nem tanult nyelvet.Facebook csoportokban meg azt szajkózzák,hogy tanulj,tanulj.És egyszer éreztem,hogy valamit elhallgatnak.Azt írta az egyik tag,hogy "mondjuk az otthoniaknak,hogy tanuljanak,közben meg pont elég,ha annyit tudnak amennyit mi tudunk." Itt valami sántít...Vagy ismerősön keresztülmennek ki,vagy valakinek fizetnek,és be kerülnek egy olyan helyre ahol van másik magyar ember...De valamit elhallgatnak ! Az 100% !

2014. dec. 23. 13:14
 1/5 anonim válasza:
Nem èrtem a kèrdèsedet.
2014. dec. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha nem beszélik a német nyelvet,és maximum párszót ismernek,és még önéletrajzot sem írtak.Hogy dolgozhatnak így kint ?
2014. dec. 23. 19:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan dolgoznak kint minden nyelvtudás nélkül. Nyilván nem emberekkel foglalkoznak, hanem mondjuk mezőgazdaságban dolgoznak, szalag mellett, vagy bármi olyan helyen, ahol meg se kell egész nap szólalni. Első nap megmutatták, mit kell csinálni, és nyomják 8-12 órában. Ennyi a történet.
2014. dec. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Előző hozzàszòlònak igaza van.

Vendèglàtàsban dolgozom. Amikor fèrjem kijött, neki kellett a nyelvtudàs ès perfektül is beszèl. Utàna kijöttem, mert megüresedett egy hely magyar kollèga mellett, ìgy èn 0 nyelvtudàssal jöttem ki. De! Lehet, megtűrtèk, hogy nem beszèltem semmit, az idő előrehaladtàval igenis meg kell tanulni! Főleg, ha jòt akarsz magadnak!

Szòval làtod, szerencse kèrdèse.

2014. dec. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindkét válaszolónak a válaszát.Most már értem,hasznos választ kaptam.
2014. dec. 24. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!