Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kollégám aki valakinek hiszi...

Kollégám aki valakinek hiszi magát, úgy beszél mindenkivel mint a kutyával, ma egy kicsit leosztottam, még én vagyok a hülye? Ti nektek volt már olyan el küldtetek egy kollégát melegebb éghajlatra?

Figyelt kérdés

Valakinek képzeli magát a cégnél,pár dologgal megbízták,azóta nagyon elvan szállva,minden kollégának megvan róla a véleménye,és mindenkivel úgy beszél mint a kutyával.Nem szoktam visszaszólni munkában senkinek,max hülyéskedés szinten,de ma elpattant a húr,olyan dolgokat mond nekem,és a kollégáknak,hogy bicska nyitogató.Így ma nem finom hangemben leosztottam.Már az sem érdekel ha kirugnak ezért,de ez már elfogathatatlan amit művel.Keményen dolgozunk nem éppen túl jó fizetésért,de tisztességgel tesszük a dolgunkat,ő kb semmit nem csinál,személyeskedik és egy pöchendi alak.

Itthon elmondtam a problémámat,naná hogy itthon is én voltam a hülye.


2015. aug. 12. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
58%
Nem vagy hülye,jól tetted.Az ilyent le is kell oltani mit képzel magáról.otthon az anyjával vagy a nőjével.Ne is hagyd magad.Azért tartunk ott ahol.Mert sokan behúzzák fülüket farkukat a főnöknek is.jaj mert el lehet menni.Csak avval beszélnek ugy mint a kutyával aki hagyja magát
2015. aug. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

volt.

én már a véreskezű főnököt is leosztottam, teljesen nyilvánosan osztályértekezleten.

csak a mód és a pillanat fontos ám...

lehet szépen is elmondani valakinek hogy állat.

2015. aug. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!