Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meddig várjak még, egyáltalán...

Meddig várjak még, egyáltalán lesz valami ebből az állásból?

Figyelt kérdés
Fix állásomat felmondtam, mert szakmai előrelépést, magasabb jövedelmet ígértek egy másik helyen. Ennek már másfél hónapja. Mikor érdeklődöm, azt a választ kapom, hogy az anyagom még nem került bizottság elé (megye). Van tapasztalatotok arra nézve, mennyi ideig tart állami cégbe bekerülni? Azért jöttem el az előző helyemről, mert biztosra mondták itt az állást. Általános ez az időhúzás? Köszönöm, ha hasznos infót tud valaki!
2015. aug. 15. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Állami cégnél a szokottnál is lassabban őrölnek Isten malmai. Ráadásul augusztus van, szerintem július közepe óta alig dolgozik ott valaki, elmentek szabira. Szeptember 10-15-ig nem izgulnék.

Azt viszont tanuld meg egy életre, hogy fix munkahelyen akkor mondunk fel, amikor az újtól már a kezünkben van legalább egy előszerződés, addig nem.

2015. aug. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne így legyen,de sztm ebből nem lesz semmi.

Ha még a bizottság elé sem került ennyi ideig,mit vársz?

Kár volt addig a fixet otthagynod,amíg nem tudsz belépni erre a helyre.

A mai világban semmi sem biztos,szóbeli ígéretre nem alapozunk.Hacsak nem valami nagy protekciós vagy valahol,de még akkor sem hagynék ott fix állást.

2015. aug. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy ezt a leckét egy életre megtanultam, bármi legyen is a végkifejlet! Köszönöm a válaszokat, különösen az elsőt! Szeptemberig nem rágom magam, utána elhelyezkedem, ahol tudok. Köszi még egyszer!
2015. aug. 15. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!