Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már itt olyan, akit...

Volt már itt olyan, akit bántottak a munkahelyén a családja miatt, és ha igen, mit tett ellene?

Figyelt kérdés

Sose hittem, hogy fehérek között is van diszkrimináció , de most ünnepélyesen beismerem, hogy baromi nagyot tévedtem. Szó szerint. Akárhová megyek dolgozni,szó szerint bárhová, mindenki csak a származásommal és a családommal van elfoglalva az előnyös helyzetem miatt, és emiatt próbálnak bármi áron megalázni, diszkriminálni, bántani, ellehetetleníteni stb. Olyan eseteim voltak, hogy még a munkaügyi központban, ahol a világválság óta mindent láttak sztem, na ott még ők is csodájára jártak a dolgoknak. Még rendőrségi ügy is lett belőle.

Ott járok már hogy lassan az utcára se mehetek ki emiatt.

Egyszer ott is hagytam a családomat emiatt, meg a tragikusan végződő párkapcsolatom miatt, ami miatt persze nagy volt a sírás-rívás. Ekkor a volt barátomnál laktam egy hónapig, de aztán kiharcolták, hogy visszaköltözzek haza.


Sztetek mit tegyek? Totál tanácstalan vagyok,nincs semmi ötletem. Válaszokat előre is köszi


2015. aug. 16. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Bírósághoz kell fordulni, ilyet nem engedhetnek meg maguknak egy munkahelyen!
2015. aug. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem értem. Mi a gond a családoddal, ami miatt ilyen gyakran ütközöl diszkriminációba?
2015. aug. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én sem értem hogy jön a munkahely a családhoz? Milyen ügyekről van szó?
2015. aug. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

úgyhogy ismert családból jövök, ahol mindenki ismer mindekit :(


meg a protekció is benne van

2015. aug. 16. 21:35
 5/9 anonim ***** válasza:

De te ott vagy tévedésben kérdező hogy faji kérdést csinálsz belőle, holott erről szó sincs.


Amint mondtad, ismert családból jössz, benne lehet protekció, stb. Azért csinálják ezt mert nem tartanak közéjük valónak, hanem olyannak, akinek majd a család elintézni míg nekik meg teperni kell érte. Szó sincs semmilyen etnikai vonalról. Az emberek sok mindent látatlanban eldöntenek, és ebből levonnak egy általános következtetést maguknak. Te ennek vagy az áldozata.

2015. aug. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szerintem másokkal is előfordult, hogy a család miatt valamilyen módon hátrányos helyzetbe hozzák mások, ezt sajnos el kell viselni/ned. Próbálj keményen helytállni a munkahelyeden, bizonyítsd be, hogy Te saját magad erejéből vagy értékes ember! Mit értesz rajta, hogy tragikusan végződött a kapcsolatod? Ha ennyire rossz volt a családod hatása, hogy tudták kiharcolni, hogy visszaköltözz? Mit reméltél ettől? Hogy majd 'jobban fognak viselkedni'?
2015. aug. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
protekcios munka amit a csalad intezett neked? Akkor ne csodalkozz.
2015. aug. 20. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

újat mondasz! kifejtenéd bővebben? az én családom erre azt mondta, hogy ezen ne bánkódjak, mert mindenhol ez van...

lehet h tévedés?

2015. aug. 21. 21:17
 9/9 anonim ***** válasza:

nincs mindenhol!

se én se a párom nem protekcioval kaptunk munkat... dehogy megy mindenhol igy.

2015. aug. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!