Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Jogosan cselekedtem? Más mit...

Jogosan cselekedtem? Más mit tett volna?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Anyukámat sajnos nemrég vesztettem el. Rákos volt. Anyának van egy nővére, egy lezüllödt, alkoholista munkanélküli nőszemély. Sajnos valami okból soha nem bírta anyát, állandóan belekötött, hazudozott róla, állandóan anyát hibáztatta, hogy miatta ment tönkre az élete, meg hogy anya volt a nagyszüleim kedvenc kicsi lánykája. Anya elvégezte a kereskedelmi szakmunkást, munka mellett letette az érettségit, meg elvégzett (akkor már velem a pocakjában) egy számviteli sulit. Mikor anya meghalt, el se jött a temetésére. Nem régiben volt lent nálunk, apa nem volt otthon, el kezdte nekem mondani, hogy ugyanolyan vagyok mint az ő drága kis hugicája volt, erre nagyon mérges lettem és mondtam neki hogy takarodjon ki a házból, mire elkezdett nekem pattogni, hogy mit képzelek magamról meg hogy ugyanolyan semmirekellő kis nyomorék vagyok mint anya volt. Ekkor szakadt el a cérna és nem nézve azt, hogy részeg (mint mindig) felpofoztam. Megfenyegetett hogy feljelnt, meg hogy mi jogon ütök meg egy felnőtt nőt.

2015. júl. 15. 12:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
99%

Persze, amúgy úgyse fog feljelenteni.

(Ezért nem is lehet szerintem + bizonyítani se tudja)

2015. júl. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
98%
Jól tetted. Megérdemelte :) !
2015. júl. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
99%
Jól tetted, hogy kiraktad, feljelenteni meg úgyse tud. A legjobb, ha megszakítjátok vele a kapcsolatot is, ilyen vámpír nem kell semelyik családba.
2015. júl. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
90%
Én olyat adtam volna neki,hogy flippert játszott volna 2 fal között. Nice1 ;)
2015. júl. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%
Kit érdekel, hogy jogos volt-e. Azt kapta, amit érdemelt.
2015. júl. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Anyát hibáztatta azért, mert ő elcseszte az életét.
2015. júl. 15. 12:57
 7/21 anonim válasza:
99%

Egy percig se gondolkozz azon, hogy jogos volt-e. Jól tetted, nagyon megérdemelte.

Tuskóság vagy sem, én még férfi létemre is lekevertem volna a te helyzetedben neki egy akkora sallert, hogy föld körüli pályára állt volna a feje...

2015. júl. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
5%
Nálatok szokás a verekedés?
2015. júl. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Legalább többször nem megy hozzátok. Ha följelent kinevetik. Főleg ha megtudják hogy mattrészeg volt amikor a pofont kapta és mást zaklatott a saját lakásában.
2015. júl. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem szokás, nagyon fel kell valakinek engem húznia, hogy én üssek.
2015. júl. 15. 13:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!