Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Provokálás ellen mit kell tenni?

Provokálás ellen mit kell tenni?

Figyelt kérdés

Mi a teendő akkor, hogyha munkahelyen vagy iskolában provokálnak? Agresszióra nagyon hajlamos vagyok és ezt látják rajtam. Ilyenkor elkezdenek provokálni szóban de nem a szemembe mondják, hanem a hátam mögött és direkt úgy, hogy halljam is. Fogalmam sincs mi ilyenkor a teendő és mivel nem vághatok vissza, mert akkor kirúgnak esetleg befisznek fogdára stb ezért mindig elfojtom magamban és napokon keresztül rosszul érzem magam.

(az nem megoldás, hogy elmegyek onnan és az sem, hogy egyik fülemen be, másikon ki mert az lehetetlen.)

A szocializált embereket kérdezem, hogy mit akarnak elérni a provokálással? ( olyan választ nem kérnék, hogy a normális ember nem provokál, mivel iskolában,munkahelyen és mindenhol ezzel találkozom)


2015. aug. 25. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Korlátoltság irigység félelem a fő okok .
2015. aug. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szerintem velem van a baj. Nem hinném, hogy irigyek lennének vagy félnének tőlem.
2015. aug. 25. 17:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez egy jó kérdés. Én sem tudom, csupán létezik pár gonosz ember, mert nem minden ember jó. Én is találkozom ezzel, főleg iskolában. Én az egyik fülemen be, másikon kit alkalmazom, bár ez nem annyira nyerő. Viszont ha élesben provokál, azt nem nagyon szoktam hagyni.
2015. aug. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha már elfojtasz, akkor pofozkodás közben tedd. Jól kalibrált erejű tockosok után nehezen játszogatnának újra ilyeneket ezek a nagytudású csodalények.
2015. aug. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!