Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak, hogy ne én...

Mit csináljak, hogy ne én legyek a "friss husi" a munkahelyemen?

Figyelt kérdés
Pár hónapja kerültem ide, ez az első munkahelyem és én vagyok itt a legfiatalabb, 19 évesen. Aztán van egy nagy űr, és 28-30-tól kezdődnek a legfiatalabbak, egészen a nyugdíjasokig, és belőlük van több. És kezdem unni a korom miatti csipkelődéseket, leginkább a férfiak részéről. Mit tehetnék, hogy befejezzék? Megmondani nekik nem szeretném, mert tudom, hogy nem bántásból mondják, és nem is megbántanak, csak kicsit már idegesít, és azt se akarom, hogy lássák, hogy zavar.. Vagy ezt el kell tűrnöm egészen addíg, amíg nem jön egy még fiatalabb kolléga?

2015. aug. 26. 16:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok. Elgondolkoztam és szerintem nem is bántó szándékkal mondják annyira ezeket, inkább sajnálják, hogy ők már nem 20 évesek stb.

Én vissza szoktam vágni valami viccessel. Pl. amikor élcelődtek azzal, hogy amikor születtek, ők akkor házasodtak, hasonló dumák. Aztán a kajára terelődött a szó, hogy nekem de jó, hogy rajta nem látszik a sok kaja. Erre én is megszólaltam, hogy igen, de lehet, hogy pár év és én is gurulni fogok. És akkor röhögtek a kollégán, hogy tessék, megkaptad, hogy vén banya vagy.

Ennyi, poénra kell venni és meg is unják elég hamar.

2015. aug. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!