Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit vegyek fel állásinterjúra?

Mit vegyek fel állásinterjúra?

Figyelt kérdés

Holnapra behívtak állásinterjúra egy cukrászdába felszolgáló és pultos munkakörbe. (gerbeaud. 2. Kerület) és nem tudom mit vegyek fel. A szoknyàt nem szeretem de sose voltam még állásinterjún mivel csak most érettségiztem. Farmer gondolom kizárva. Mert arra gondoltam hogy egy fekete blézer a kék blúzommal(ballagási kosztümöm volt), egy farmernadrág és egy magassarkú cipő. Vagy ha esetleg fekete farmer?

Miket kérdezhetnek majd? Csak hogy ne érjen meglepetésként.

Illetve a hirdetésben azt írták hogy a munkavégzés helye az ötödik ker.-ben van ezért is jelentkeztem a munkára mert nincs messze. Viszont most a második ker.-be kell mennem interjúra. Az azért nem szerencsés mert 12-22 között vannak nyitva és nehezen jutnék haza. Tehát akkor a 2. Vagy az 5. Kerületben lesz a munka szerintetek? Teljes munkaidőt ír. Ez akkor 10 órát jelent? Vagy lehet kevesebbet is?

Köszi a választ ès bocsi a sok kérdésért de nagyon izgulok és félek.

18/L



2015. szept. 1. 14:46
 1/6 Ügyet Lenke ***** válasza:
mehetsz farmerben is, de az összhatás mindenképp szolid, visszafogott kell legyen...az interjú lehet a második kerületben mert ott a székhely vagy a leendő főnököd irodája...nyugi, meglesz, sok sikert :)
2015. szept. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%

[link]

Többi kérdést a telefonban kellett volna feltenned az illetékesnek. Am nem rosszindulatból, de ha nem vagy hajlandó szoknyát viselni (sok pultosnak és eladónak előírás a szoknya-blúz) meg mellé ilyen izgulós és kevéssé talpraesett vagy, akkor nem biztos, hogy a neked való munkát választottad.

2015. szept. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%

Jajistenem, most nézem, a Gerbaud... tudod, mi az? A város egyik legelegánsabb cukrászdája, nézd, hogyan kellene kinézned, meg olvasd már el, kik járnak oda:

[link]

megjelensz ott egy farmerban, hát tuti meglesz rólad a vélemény. Próbálj meg elegánsabb lenni, mint általában.

2015. szept. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elegánsabb, mivel elegáns a hely. A kérdéseid ott tedd fel a munkával kapcsolatban. Ajánlom, hogy nézegesd a netet a céggel kapcsolatban. Olvass el mindent róluk, jól jöhet. ;)
2015. szept. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válszokat. Nem a munkától félek csak az interjútól mert nem voltam még soha.

Lenne még egy kérdésem. Egyáltalán nem sminkelem magam. Ez baj lehet? Illetve felveszem a szoknyát nem azzal van a baj. Tehát akkor felveszem a ballagós kosztümömet. Viszont muszáj magassarkú vagy esetleg mehetek laposba is? Nem szeretnék tömegközlekedésen elesni.

:)

2015. szept. 1. 15:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Mehetsz laposban is, de ne sportcipőben meg topánkában.Menjél el egy fekete nadrág/szoknya meg elegánsabb blúzban és ennyi.Ha elegáns a hely akkor ne menj farmerban.Én egyszer egy elegáns helyre farmerben+elegáns blúzban mentem és megszóltak...olyan égő volt.
2015. szept. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!