Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek ha félek új munkahe...

Mit tegyek ha félek új munkahelyre menni?

Figyelt kérdés
Mintha szorongás lenne bennem az új dolgok iránt, nem merek új dolgokat kipróbálni, ha most új munkahelyet kell keressek, az se egyszerű félek mindentől. Hogyan győzzem ezt le?
2015. szept. 16. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Elején én is féltem új munkahelyektől :D 4. után már könnyen vettem az akadályt.Persze egy kis félsz bennem van mindig,de az első 3 melóhelyen féltem,új hely,új kollégák,új munka megtanulása.De aztán már úgy voltam vele,hogy semmi rossz nem történhet :)
2015. szept. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Duenna ***** válasza:
Az új munkahelyen az újoncokat mindenben segítik, tehát nincs semmi olyan dolog, amitől félni kellene.
2015. szept. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Inkább az zavar, hogy megváltozik az eddigi életvitelem, úgymond felborul. De erős leszek.
2015. szept. 16. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!