Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Félek ha más munkahelyre megy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek ha más munkahelyre megy megcsal, valakinek megfordult a fejében ez?

Figyelt kérdés
Olyan munkahelye van most ahol csak férfiak vannak. Váltani szeretne mert jobb lenne a pénz .gyárba menne ahol műszakozni kellene és nők is dolgoznak. Férjemmel 12 éve vagyunk együtt nagyon jó a házasságunk 3 gyermekünk van. En mégis félek hogy hátha elcsábul és Mindennek vége lenne. 40 éves elmúlt még Sosem csaltuk meg egymast. Még a gyanú sem merült fel soha. Valaki hisz benne, hogy hűséges maradhat?!
2015. jún. 24. 22:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Beteges birtoklási vágy egy feltételezett helyzet miatt aggódsz,ja 12 év alatt kihunynak a fények,befigyel egy feszes popsi egy feszes cici sanszos szültél 3 gyereket lássuk be nem vagy már egy top modell alkat..
2015. jún. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem vagy túl biztató!
2015. jún. 24. 22:49
 3/11 anonim ***** válasza:
Te kérdezed valaki hisz benne ,hogy hűséges maradhat?saját magad kétségeit vetíted ki másokra?vad idegen emberektől kérsz megerősítést egy olyan férfiről akit nem ismerhetnek?Mit fog tenni ha éjszakás műszakban egy feszes seggű 30 as szöszi bejön neki?flörtölni fog vele,sőt meg is fogja rakni.Mivel genetikailag 2 kód vezeti a faj fentartás,és az életben maradás,ezeket semmilyen érzelem nem írhatja felűl,házaság,becsszó semmi.
2015. jún. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. jún. 24. 22:58
 5/11 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem fog megcsalni.Eddig kitartott melletted, nem fogja romba dönteni ezt a szép családot :)
2015. jún. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Remélem én is! En meg mindig nagyon szeretem es érzem, hogy Ő is. Csak önbizalom hiányom van sajnos.
2015. jún. 24. 23:09
 7/11 anonim ***** válasza:
Amikor nekem voltak ilyen ketelyeim, szinte a gyerekek utan, amikor meg nem nyertem vissza az onbizalmamat, en leultem vele beszelni errol. Oszinten elmondtam, hogy nem erzem magam jol a boromben, tudom, hogy ez kiult ram, es felek, hogy talal valakit, aki szebb. Kikerekedett az szeme, majd konkretan kinevetett, es meg o kerte ki maganak, oersze csak aranyosan, hogy ilyen eszembe jut. Amugy a cici/popsi dolog, amit az eslo ir nem torvenyszeru. En is visszafogytam, es formasodtam. Nyilvan valozott a mellem, illetve a hasamon lehet halvany striakat latni, de nem hiszik el, hogy gyerekeim vannak.
2015. jún. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szinten*
2015. jún. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem csak a munkahelyen léphet félre,hanem akárhol,de hidd el ha meg is csal(t) valaha (azt kijelenteni,hogy soha még csak nem is gondolt rá,maximum a saját nevedben mondhatod) nem hinném,hogy eldobja az életét,a családját.

De lehet ő tényleg hűséges típus,bár ilyen pasi 10.000-ből 1 ha van!

2015. jún. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mondogasd magadnak, hogy bármit hoz a sors, meg fogod állni a helyed ügyesen!


(Sajnos nekem is bejött egy olyan krízishelyzet, amitől hosszú évekig tartottam. Méghozzá pont ugyanúgy, ahogy elképzeltem. Igaz nem párkapcsolati, hanem egészen más jellegű.)


Tapasztalatból mondom, hogy nem szabad a rossz dolgokra koncentrálni, mert akkor valóban megtörténnek!

2015. jún. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!