Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Minden magyar munkahelyen...

Minden magyar munkahelyen törvényszerű, hogyha nem fúrsz, akkor téged fúrnak ki? Elengedhetetlen a támadó, rágalmazó hozzáállás hogy megmaradjon az állásában az ember?

Figyelt kérdés
Már kb 5. melóhelyemen vagyok.Sosem piszkáltam, fúrtam a kollégákat, én dolgozni jártam be.Viszont mindenhol egy idő után akadt, aki próbált okoskodni, fejemre nőni, aztán már nem lehetett leállítani őket.Mostanra elegem lett.Mindíg reménykedtem hogy egy újabb melóhelyen majd normális kollégák lesznek, itt így is kezdődött, de mostanra újra ugyanez a helyzet állt elő, bár valószínű azért, mert kaptunk nemrég egy xarkeverő kolléganőt.Most már bedurvultam én is.Helyes megoldás lenne elbeszélgetni erről a főnökkel és tisztázni a dolgokat mert most engem hibáztat úgy tűnik, valaki rágalmai, panaszai miatt.Hogy lehetne megoldani, hogy ne az én hibáimat keressék, hanem végre foglalkozzanak a maguk dolgával?azt hiszem már korábban kellett volna mindjárt az elején szigorúbbnak, fenyegetőbbnek mutatni magam, most már csak az aljas trükkök, meg a harc marad...(?)
2015. szept. 22. 19:47
1 2
 11/13 anonim válasza:
Szia kb fel eve mar h. kiirtad ezt a kerdest. Csak most olvasom a veletlen kerdesek kozott. Nemtudom azota ott dolgozol e meg, javult e mar a helyzet a munkahelyen. Csak par mondatot akarok irni, en lassan 2 eve dolgozom egy helyen. Egy evvel ezelott jott oda dolgozni egy velem egykoru no, es amikor dolgozom, szinte majdnem minden nap szol a fonokunknek, hogy ez nem jo v. az nem jo. Takaritokent dolgozom en is egyedul vagyok ott. Tudom es mindenki latja hogy hibatlanul dolgozom, es megis probalnak bajt okozni nekem, csak nemtudom miert. Egyszeruen csak meghallgatnom amit mondanak, de nem erdekel mert tudom nincs igazuk, csak kotozkodni jo nekik. Sokszor van, meg egyik munkat besem fejeztem, de mar kuldenenek a masik helyre.
2016. máj. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Amugy diplomaseknal is ugyanez van. Ez bennunk magyarokban van. Sajnos ez ilyen, gusztustalan egy nepseg vagyunk
2018. dec. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
12: Csakugyan magyar mentalitás. Én is tettem már fel hasonló kérdést, ami arról szólt, hogy külföldön éve érdekes módon nem tapasztalom a fentieket. Erre valaki megkérdezte, hogy otthon mit dolgoztam, leírtam, hogy gyári szalagmelót, meg közmunkát. Erre meg akarta magyarázni, hogy a piszkálódás a munkahelyi dolgozók minősége miatt volt, és nem azért mert Magyarországon dolgoztam. Csak ott a bökkenő, hogy a 10 év alatt, amióta kint élek, szinte egyik helyen sem tapasztaltam a fentieket. Pedig itt kint mindig csak mosogatást és takarítást dolgoztam. Kötve hiszem, hogy ezek a dolgozók minőségét tekintve olyan hú de nagyon feljebb állnának a szalagmunkánál meg a közmunkánál. Ha odahaza mosogatnék, tuti hogy szintén tapasztalnám a problémát.
2018. dec. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!