Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Asszertivtitást, hogy tudnám...

Asszertivtitást, hogy tudnám használni domináló, bunkó kollegával szemben?

Figyelt kérdés
Pálya kezdő vagyok a munkahelyemen,és hibákért mindig összetűzésbe kerülök , fő "haljakenddel".Volt már szépen beszélni akartam vele volt amikor durván visszaszóltam, ,akor meg már verekedni akar.Más szemszögböl kéne vele kommunikálnom nem is behódoló és nem is támadó módon.
2015. okt. 6. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ilyen emberekkel szemben a legjobb fegyver a gőgös közöny. Mert minek is pazarolnád az energiádat arra, hogy veszekedj valakivel, hogyha simán le is tudod szarni.
2015. okt. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem kell belemenni a játszmázásába. Ha kedves vagy azért fog kötözködni, mert látja megteheti minden következmény nélkül, ha meg durva vagy akkor azért...a legjobb ha ignorálod a viselkedését, akármit csinál és flegmán (de még nem is kell flegmán) cak szimplán átnézelrajta. Munkakapcsolaton kívül ne legyen semmihez közöd ami vele kapcsoaltos.
2015. okt. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!