Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a tökömet lehet kezdeni...

Mi a tökömet lehet kezdeni egy idegesítő kollégával? Hogyan tudnám kezelni a szitut?

Figyelt kérdés
Hangosan eszik (nem csámcsog), dudorászik, szörcsög, szipog, krákog. Iszonyat idegesítő.

2015. szept. 16. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fülhallgatót használsz
2015. szept. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kapcsolj egy rádiót. Akár online rádiót. Eltereli a figyelmed és kicsit tompít is az useren.

(nálunk ezért szólt mindig rádió ebédnél. Apám elviselhetetlen hangokat ad ki evés közben)

2015. szept. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Figyelj a munkádra és ne rá.

Vagy énekelj vele :)

2015. szept. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Közvetlen mellettem ül, tehát még munkára koncentrálás közben is idegesítően hangos... Általában jól ki tudom zárni a zavaró tényezőket, de ő annyira közel zajong a fülemhez, hogy képtelen vagyok rá. Próbáltam már vicces megjegyzéseket tenni (megbántani nem akarom, mert teljesen felesleges), de nem veszi a lapot... Félek, előbb-utóbb konfliktus lesz belőle... :(

2015. szept. 16. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!