Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, hogy ha e miatt...

Mit tegyek, hogy ha e miatt kinéznek?

Figyelt kérdés

Jelenleg diákmunkásként járok be 1 egy helyre dolgozni. Többség minimálbérért jár be dolgozni, én is.


A lakhelyemről viszont csak kocsival tudok bejárni, mert tömegközlekedés nem megoldott, kerékpárral, motorral pedig messze van (25 km). Mindenki más biciklivel vagy gyalog jár be, viszont kedden megláttak kocsival parkolni és most erről beszél mindenki a cégnél. Mit tegyek? Nem gondoltam, hogy ez valaha probléma lesz?



2015. okt. 16. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele.
2015. okt. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt, hogy egyetemi szakmai gyakorlat keretében párszor le kellett menni vidékre, és ott is segédkezni, ott voltak ilyen korombeli fiúk akik ilyen helyi munkások voltak, aztán ők már önmagában azért kinéztek, mert hogy budapesti vagyok.
2015. okt. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Velük nem lenne alapjául véve probléma, csak 1x megláttak kocsival...


Viszont én tényleg másképp nem tudok bejárni sehova sem, mert olyankor mikorra be kell érni a munkahelyre, egyáltalán nem is megy felénk busz, ráadásul 2x kellene átszállnom a munkahelyig, autóval anyagilag alapból jobban megéri. Persze az más kérdés, hogy a bérhez viszonyítva mennyi a nyereségem, de akkor most ne járjak el dolgozni?


A másik meg ez a munkahely esik a legközelebb kocsival is a lakhelyemhez.


Hogyan lehetne mindezt elmagyarázni úgy, hogy ne legyen cikis a helyzet?

2015. okt. 16. 21:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Figyelj, mi a probléma? Megfelelési kényszered van? Akkor járj gyalog te is.

Ha nincs, akkor ne gyárts problémát ott, ahol alapból nincs probléma.

2015. okt. 17. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!