Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valószínű nem bírnak? 1 éve...

Valószínű nem bírnak? 1 éve dolgozom amunkahelyemen és munkatársaim nem beszélnek velem, én próbáltam közeledni

Figyelt kérdés
2015. okt. 17. 10:46
 1/7 anonim válasza:
Valószínű.
2015. okt. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Utálnak.
2015. okt. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát valószínűleg. Senki sem akar veled beszélgetni?

Meló helyen nekem is volt pár olyan ember akit nem bírtam,de beszélgettem velük,nyilván csak hétköznapi dolgokról,mert mély barátságot nem akartam velük.

2015. okt. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Gondolom azért írtál, mert szeretnéd, ha befogadnának a munkatársaid. Ezt úgy tudod elérni, ha mindig szeretettel gondolsz rájuk, ha bemész a munkahelyedre hangosan, érthetően köszönsz és mosoly van az arcodon. Ha valaki Hozzád szól, akkor érdeklődve nézz vissza, de őszinte legyen az érdeklődésed és a mosolyod. A legjobb este lefekvés előtt gondolatban mindegyik munkatársadnak szeretetet küldeni, ha éjjel felébredsz akkor is, ezt úgy teheted meg, hogy a személyt látod lelki szemeiddel és látod, hogy jól van, mosolyogtok egymásra, szivecskéket is rátehetsz gondolatban, vagy fehér, vagy aranyfényben fürdetheted, mintha ráengednéd, meglátod,csinálhatod egyenként, ha sokan vannak, akkor több embernek is küldhetsz egyszerre szeretetet, szivecskéket, aranyfényt, fehérfényt, de jobb egyenként. Meglátod, hogy nemsokára szeretni fognak, fontos, hogy soha ne gondolj rosszat, ne beszélj rosszat és ne tégy rosszat nekik. Még egyszerűbb, hogy amikor meglátod valamelyik munkatársadat mondd magagban "szeretlek", ezt szoktam alkalmazni nagyon rossz modorú ügyintézők esetében, akiken semmi mosoly nincs és gépiesek, de tényleg szeretetet, vagy legalábbis megértést kell érezned, akkor is, ha nem reagál a szeretetküldésedre. Kitartónak kell lenned, mert nem megszokott ez a dolog, de meglátod, hogy működik. Sokat mosolyogj kedvesen, akkor mindenki szeretni fog, az érthető hangos köszönés is nagyon fontos. Sok sikert és minden jót Neked.
2015. okt. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kriszpo ***** válasza:

Csak veled nem, vagy egymással sem?

Hol dolgozol? Nagy a zaj? Távol vagy a többi kollégától?

Kérdezd meg őket, miért nem beszélgetnek veled!

2015. okt. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
51%

Szerintem, amennyit adsz, amennyit kapsz. Legtöbbször.

Ha lány vagy, próbáld meg őket megkínálni pl. csokival, édességgel. Nem tudnak ellenállni és az egyik biztos el is kezd veled beszélgetni.Hetente, kéthetente egyszer, szerintem ez megtöri a jeget.

Fiúknál nem tudom, talán cigi, chips.

2015. okt. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Keito ***** válasza:

Fontos, hogy tisztán, elfogulatlanul lásd önmagad értékét abban a közegben, (is) ahol dolgozol és tudd, érezd, hogy sem emberi, sem kulturális vonatkozásban nem adsz okot a kiközösítésre.

Amennyiben önmagadban találsz alacsony értékű viszonyulási formákat az adott közösség minőségéhez képest, akkor igyekezz felzárkózni, mert értékes emberek társasága értékesebb emberré alakíthat.

Ellenben, ha meggyőződtél önmagad viszonylagosan jobb minőségéről, akkor ne add lejjebb, mert hátrányos dolog volna megfelelni olyan embereknek, akik ebben az esetben sem igénylik a társaságodat.

Fentiekhez elengedhetetlenül szükséges egy szilárd alap, egy kikezdhetetlen morális és kulturális értékrend, amit leginkább a (jó) nevelés olyan erővel szilárdít meg a gyermekkorban, hogy később az semmiképpen nem hajlik a trendek a rendek és persze a „szentek” kénye kedve szerint.

2015. okt. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!