Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valóban idegörlö lenne a...

Valóban idegörlö lenne a munkarendem?

Figyelt kérdés

Külföldön vagyok vendéglàtós. Nem keresek rosszul, de minden héten bent vagyok hèt végén is, gyakran heti 6 nap a munkaidö, nem ritkàn napi 10 óra, vagy két ember helyett vagyok bent egyedül.

Sokak szerint ez kb idegörlö, és inkäbb dolgoznak kevesebb pénzért kevesebbet. A párom egyik lány barátja pl inkább otthon van, csak nehogy vendéglàtózni kelljen, neki erre nincs türelme,


Valóban ilyen rosszul èlte meg, aki már csinálta?


(Én mondjuk szeretem)


2015. okt. 19. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:

amíg nincs család,addig jobban ki lehet bírni.

A vendéglátózás tényleg kemény tud lenni azt is megértem aki ezt nem akarja csinálni. amíg ez neked jó,addig nincs probléma. főleg ha szereted is

2015. okt. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha egyedül vagy, nem gáz. Én Balcsin dolgoztam fiatalon, ott minden nap dolgoztam 12-14-16 órát. Szezonban. Ahhoz képest a tied laza.

Most Pesten élünk, itt havi 15 napot dolgozunk, azt viszont 12-14 órában.

Szerintem a tied pont a lehető legrosszabb. Mert heti 1 szabadnapod van, a többi napon munka után nem hiszem, hogy bármire jut időd.

2015. okt. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell érezned, mindenkinek más a tűrőképessége/ingerküszöbe. Ha bírod ÉS szereted csinálni, vagy megéri neked ezt csinálni, akkor ne hallgass másra: te vagy benne, te vagy ott azon az adott munkahelyen, másnak nem lesz olyan rálátása arra, te hogyan éled meg, mint magadnak.


Hallgass a belső hangodra!

2015. okt. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem megy rá a kapcsolatod és a magánéleted és megéri anyagilag, akkor csináld.
2015. okt. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!