Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A legtöbb munkahelyen miért...

A legtöbb munkahelyen miért kell rosszindulatúnak lenni az újakkal? Ha az nem is csinált semmit

Figyelt kérdés

Eddig akárhol voltam mindenhol olyan lenézőek... elveszik az ember minden jókedvét.. megbámulják, fintorognak, ha segíteni kell legszivesebben elküldenék az embert.. ellenben azzal hogy az új személy normálisan viselkedik velük....


Nem tudom megérteni ezeket az embereket. Nekem se szimpatikus sok ember de nem bunkózom attól, FŐLEG ha az normális velem...



2015. okt. 21. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Sok helyen az új kollégák kevesebb pénzért, lelkesebben végzik azokat a munkaköröket, amiket a régebbiek több pénzért, már kicsit megfásultan.


Van egy ilyen régi mondás: Adj a tótnak szállást, kiver a házadból.


Akkor érzed meg a bőrödön a mondás igazságát, ha majd egyszer Te is betanítasz egy fiatalabb kollégát, majd a céged gazdasági mutatókat méricskélve arra a következtetésre jut, hogy jobban megéri őt alkalmazni pont helyetted, az eddig általad betöltött feladatokra.

2015. okt. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Talán féltik a helyüket. Nem akarják, hogy az új jobb legyen náluk. Mert akkor tőlük is többet követelhetnek.

Vagy az önbizalmukat akarják növelni azzal, hogy ők jobbnak tűnnek az újnál, aki még nem tudja, hogy az adott helyen mi hogyan van pontosan.

Sok ember van, akinek ez okoz örömet, annyira szánalmas élete van.

2015. okt. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!