Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a Tesco 22-ig van nyitva,...

Ha a Tesco 22-ig van nyitva, de 3 műszak van írva, akkor éjszaka is bent kell maradni árut tölteni?

Figyelt kérdés
2015. okt. 24. 08:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Persze, így is fel lehet fogni a dolgot, bár mondjuk én nem várom a segélyt, igaz fotelem sincs. :)

De ettől függetlenül akkor sem ajánlom az ilyen árufeltöltői munkát szinte senkinek sem, mert sajnos a saját szememmel láttam nem is egyszer, ahogy megalázták őket a vevők előtt.

Hát akkor miket kaphatnak szegények hátul a raktárban...?! :S

2015. okt. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
70%
Én dolgoztam árufeltöltőként, egész nap hülyéskedtünk a kollégákkal.
2015. okt. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Akkor te szerencsésen pont kifogtál egy normális helyet.
2015. okt. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én 3 Tescoban is dolgoztam, éjszakáztam is és nappaloztam is, sehol nem aláztak meg, sehol nem szivattak direkt. Ez kicsit ilyen mese szagú nekem...
2015. okt. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 cingi75 válasza:
A Tesco 4 lépésben októbertől januárig fokozatosan építi le az éjszakai munkát.Az éjszakai munkát (a feltöltést is) a nappalosok végzik majd(már).
2015. okt. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Semmiféle megalázás nincs. Vevőként vagyok a Tescóban mindenhol rendesen bánnak a diákdolgozókkal.
2015. okt. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!