Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális ez egy munkahelyen?

Normális ez egy munkahelyen?

Figyelt kérdés
Vannak emberek kik előnyt élveznek a főnöknél ott vannak pár éve egy adott munkakörben dolgozunk ! 1 két besúgó ember úgy járkál mint ő lenne bent az isten egy bögrével a kezébe minden nem szokványos apró mozdulatot el mond a főnöknek mikor mentél ki vécére mikor eszel mikor cigizel mikor hagyod el a gépedet fizetést egyformán kap az ember bent pár éve nem volt ott béremelés ami érthetetlenen számomra valójába mi is az értelme amit művelnek bent .Még a mai napig nem tudok rá jönni amiért nem érdemes hogy megkíméli őket egy nehéz terméktől . Mit tesztek egy ilyen szituációkba ha valaki képes erre egy munkahelyen ? A főnök egy gyenge karakter bent de az is kétszínűsködik bent .
2015. nov. 5. 10:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Válthatsz munkahelyet, de nyalógépek mindenütt vannak. Vagy nyalsz, vagy elfogadod, hogy nem leszel a kedvencek között. A te döntésed.
2015. nov. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nos, én főnök vagyok, fizikai munkások főnöke. Náluk ugyanígy megy a besúgás, beárulás. Meg kell mondanom, hogy ez engem abszolút hidegen hagy. Nem direktben megy, jól csomagolt körítéssel jön az információ áradat. Magam is megdöbbenek milyen sunyi módon lehet ezeket tálalni.

Természetesen vannak emberek, akik a hozzáállásuk, az őszinteségük miatt kicsit jobban a szívem csücskei, míg a linkebbekkel nehezebb együtt dolgozni, de ettől függetlenül abszolút nem hatnak meg az áskálódások.

Figyelem a szálakat és nagyjából tisztában vagyok a dolgokkal, újdonságot nem igazán tudnak mondani.


Ha egy főnököt, munkáltatót percről-percre érdekli a beosztottja viselkedése, az már régen rossz szerintem. Engem nem érdekel ki mikor megy wc-re, hány kávét iszik, hányszor cigizik... Engem az érdekel, hogy amit kértem, az legyen kész és ha felelősségre vonom, akkor ne a másikra mutogasson, hanem vállalja, hogy ezért és ezért nem készült el esetleg a munkájával. Ha mindent megcsinál a munkaidejében, amire aznap szükség volt, ha alázatosan áll a munkához és nem néz hülyének, akkor jóban leszünk. Kész. Ha nem, akkor nem. Innentől kezdve próbálhatja bárki aláásni a szememben a másikat, nem ér el vele semmit.

2015. nov. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!