Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elkezdtem dolgozni, de úgy...

Elkezdtem dolgozni, de úgy érzem mindent rosszul csinálok és már lassan életkedvem sincs. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
2015. nov. 5. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is így éreztem mikor munkába álltam, de hidd el gyakorlat teszi a mestert! Senki se úgy születik, hogy mindent tud.
2015. nov. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez egyre jobb lesz, hidd el! Belerázódsz, beletanulsz, összeismerkedsz a többiekkel, tudni fogod kihez fordulhatsz segítségért.

Mindenki így kezdi, mégha nem is látja, vagy nem is ismeri el. Én is ultra hülyének éreztem magam a kezdetekben és rengeteget küszködtem magammal is. Sokszor mentem úgy haza, hogy feladom, kész, nekem ez nem megy.

Mindeközben a külvilág azt látja, hogy itt van egy csaj, kisfőnöki székben, megcsinálta a tutit. Nyilván te is azt gondolnád, hogy csak te vagy ilyen béna, mindenki más sikeres, ügyes, mindent tud. Nos nem... Senki nem született az éppen aktuális munkahelyére. Ha valaki 10 éve csinál valamit is nehéz beleszoknia egy új közegbe, ahol új társaság, új szabályok, új eljárások, stb.

Ne aggódj, csak járj nyitott szemmel, tanulj! ÉS ami nagyon fontos szerintem, hogy mindig mindenkinek köszönd meg, ha segítséget kaptál valamiben.

2015. nov. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!