Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fordult már elő veletek, hogy...

P83 kérdése:

Fordult már elő veletek, hogy a munkahelyeteken vagy az iskolában kikezdett veletek a főnökötök, tanárotok?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan tudtátok kezelni a helyzetet?És mi lett a sztori vége?

2015. nov. 9. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Nem, veled igen?
2015. nov. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tanar-diák

Főnök - "munkás" beosztott.


Sose díjaztam az ilyen kapcsolatot!

Hisz szerintem ezekből a kapcsolatokból Max csak szerető dugasrol szól es nem többről!


Cikinek is tartanam a főnököm napkozbe munkásként nézne rám dolgoztatna idegenként kezelne este meg dugna!


Tanar ugyanugy !

2015. nov. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Munkahely:

20 éves voltam, 3 hónap munka után ahogy ígérték határozatlan munkaszerződést kaptam, és fizetésemelést. Eltelt 1 év, majd behívott a főnök. Közölte, hogy elégedett a munkámmal, és akár triplájára is felemeli, de csak akkor ha állandó szeretője leszek. De itt nem állt meg. Elővett egy naptárat, és előre beírta piros tollal, hogy melyik nap megyek főnök utasítására "külső munkára"..Persze ezeket a napokat vele kell eltöltenem..Először köpni-nyelni nem tudtam, majd közöltem vele, hogy nem élek az ajánlatával. Majd közöltem, hogy ha csak a jelét is adja, hogy nem mint munkatárs hanem mint nő érdeklem akkor panaszt teszek. Azt hittem minden marad a régiben, de tévedtem. A főnököm teljesen kikészített, azt akarta, hogy lépjek ki vagy legyek a szeretője. Kiléptem, persze hatalmas nagy balhé lett belőle.

(kiderült, hogy nem én voltam az első akinek ilyen ajánlatot tett, és akit ki akart rúgni mert nemet mondott)

A sztorinak itt vége is lehetne de nem lett az.

Eltelt 20 év. Addig nem is találkoztam vele, már el is felejtettem az arcát/ nevét, de a véletlen úgy hozta, hogy találkoztunk. Még pedig újra munkaügyben, de fordított helyzetben. Ő jelentkezett, hogy a kis cégünk felvegye. Ha nem említi meg, hogy ő volt a főnököm akkor fel sem ismertem volna. Én meglepődtem, hogy felismert, és ennek ellenére munkáért jelentkezett. Sőt, azt hitte, hogy a régi idők emlékére újra együtt dolgozunk..Viccesen megjegyezte, hogy akár folytathatjuk ott ahol abbahagytuk 20 éve.

Ezt én is helyeseltem. Mondtam, hogy folytassuk. Ott az ajtó ki lehet menni..

43/N

2015. nov. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

külföldön a külföldi munkaerő közvetítőm kezdett ki velem.


először olyan helyre tett be ahol csak heti 3-4 napot dolgozhatok(akkor még nem tudtam hogy sokkal jobb állásokat is tud) a maradék 3-4 tétlen szabadnapjaimon vitt magával indenhova, mintha a barátnője lennék folyamatosan magyarázkodtam mindenkinek, hogy nem vagyunk együtt, de mindenki áldását adta ránk ennek ellenére..

amikor közöltem, hogy hazajövök, mert nem azért jöttem, hogy havi 10 napokat dolgozzak, akkor hirtelen eszébe jutott másik állás...ott kb 2000 Eurokat kerestem, de elkezdett féltékenykedni, megmondani kivel találkozhatok kivel nem, beosztani a munka utáni szabadidőmet, ellenőrizgette az ismerőseimet a facen, amikor beállítottam hogy ismerősök ne legyenek láthatók, szabályosan számonkért felháborodva...magánvállalozó voltam, a céges dolgaimat, számlákat ő intézte, nekem nem adta oda, csak aláírni...

a lényeg mivel nem jöttem össze vele, a főnökömnél lejáratott, kirugatott, számláimat ismét nem adta át és még ő jelentget fel a rendőrségen engem, akik meg hivatalból kötelesek eljárni, ügyet lezárták, erre újra feljelentget(egy 10 euros kár miatt)...(amúgy mentális beteg, amit később tudta meg, gyógyszereit nem szedi, de kezelés alatt áll...)

nincs szori vége, szabályosan ügyvédet kell keresnem lassan.

2015. nov. 10. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!