Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti hogyan igénylitek a most...

Ti hogyan igénylitek a most bevezetett iskolakezdési támogatást a munkahelyeteken?

Figyelt kérdés
Mondtam a főnökömnek. Állítólag utánanézett. Nem tudnak ilyenről. 2 gyerekem van. Férjemmel megosztva kapunk utánuk a munkahelyünkön. Akkor igényelje Ő mind a kettő után? Határidőről tudtok valamit, meddig lehet?
2015. aug. 15. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
ezt nem most vezették be, régóta létezik. Nem lehet igényelni. Ha akar adni a munkahely, béren kívüli juttatásként adhat. Viszont akkor kell cafeteria-szabályzat, azonos feltételekkel biztosítani kell valamennyi munkavállalónak a juttatásokat.
2015. aug. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ki kell tölteni egy A4-es nyomtatványt és le kell adni a HR irodában és elbírálják. Határidő nem tudom mi, gyanítom szeptember eleje. Ha a főnököd nem tud róla, akkor neked nem jár.
2015. aug. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is azt hiszem nem fogok kapni. Hiszen még azt sem tudtam elintézni, hogy ne 4 órára legyek bejelentve. 2 éve vagyok a cégnél. Természetesen 8 órát melózok + általában hétvégén is.
2015. aug. 15. 16:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha 4 orara vagy szerzodve akkor miert vagy 8-at? Én keresnék mást...
2015. aug. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!