Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Állás interjú után felhivham...

Állás interjú után felhivham a munkáltatót?

Figyelt kérdés

Múlt héten szerdán voltam állás interjún és azt mondták nekem hogy még megbeszéli a fönökével hogyan döntsenek.

Két napon belül telefonálnak nekem hogyan döntöttek.

Szerintetek felhivjam a munkahelyet?


2015. nov. 17. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem hívd. Hajlamosak elfelejteni, ha nem vagy a nyakukon. Apám mindég azt mondta, hogy nyugodtan pofátlankodjak oda, hívjam fel őket, ne hagyjam, hogy várassanak.

Ha nem téged választottak akkor meg keress tovább munkát, ne azzal menjen az értékes időd, hogy vársz rájuk.

2015. nov. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér. Nálam kb egy hónap volt az átfutási idő, mire felhívott, hogy én vagyok a szerencsés flótás. (Pont a tavalyi Hoki VB alatt.:))

HA kis céghez pályáztál, a sok munka miatt lehet hogy elfelejtik, ha pedig nagy céghez, akkor az aprózódás miatt.

Nem mindenki gonosz és azért nem hív fel, mert nem kellesz.

2015. nov. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Felhivtam és szerintem el is feledkezett rólam. Azt mondta most nem vesznek fel senkit de az öéletrajzomat elrakják.
2015. nov. 17. 13:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem is olyan rég voltam így.

Kutyakozmetikus vagyok,próbanyírásra mentem.Mondta a csaj,hogy ő mindjárt felhívja a főnökét,meg kolléganőjét és 2-3 napon belül értesítenek. Ez volt egy hétfői napon. Én pénteken gondoltam írok egy e-mailt,érdeklődök még is mi van. Kaptam választ,hogy idő közben lett még egy jelentkező és őt megnézik szombaton,aztán szombat estig jeleznek,hogy én vagy az új jelentkező.Vasárnap éjszaka (hétfőn olvastam el) jött egy e-mail,hogy nem rám esett a választás. Ez 2 hónapja volt. Nem rég egy kutyakozmis csopiba egy csajszi keresett próbanyírásra kutyát,rákérdeztem nem x helyre? Mondta de...remek..Most rá írok a csajra kíváncsi vagyok őt felvették e vagy mit mondtak neki.


Nekem is mindenki mondja legyek érdeklődő,mert elfelejtenek.De az sem jó szerintem ha túlságosan nyomul az ember.

2015. nov. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy valakit "elfelejtenek". Ha valakit felvesznek, azt keresik, mert be kell mennie papírokat alárni, részleteket megbeszélni, na meg persze dolgozni! Akit nem hívnak, azt azért nem hívják, mert nem akarják felvenni. Normális helyről visszajeleznek sikertelenség esetén is, nem normális helyeken (sajnos a legtöbb ilyen) meg letudják annyival, hogy nem keresnek, mert értelmes embernek ebből úgyis leesik, hogy nincs felvéve, és így legalább a telefonszámlát sem kell növelniük.
2015. nov. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!