Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Erre mi a magyarázat? Nem értem!

Erre mi a magyarázat? Nem értem!

Figyelt kérdés
Mindenki azt mondja csak az nem talál munkát aki nem akar..rendben! Az elmúlt 4 hétben 150 helyre küldtem el az önéletrajzom - volt ahova személyesen bevittem - és még csak nem is hívtak fel sehonnan! Árufeltöltő/gyári melós/telekommunikációs manager/ eladó/sofőr/ takarító/ könnyű fizikai munka/ csomagolós meló/ adminisztrátor/értékesítő/telefonos operator..és még sorolhatnám. Semmi visszajelzés! Igaz csak érettségim van és egy okj-m - európai üzleti manager. Munkahelyem még sose volt pedig 30 környékén járok...soha nem hívnak be állásinterjúra sem! Szóval hogy van ez hogy az nem talál munkát aki nem akar? Még hótakarításra is jelentkeztem de oda sem vettek fel!!!!!!!!!!!
2015. nov. 17. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezzel én is ugyanígy voltam.Ismerős által tudtam csak elhelyezkedni.
2015. nov. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos tapasztalatom, mint azt az 1 írta!
2015. nov. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Nuvolyna válasza:

sajnos azért, mert pályakezdőnek inkább vesznek fel 19-20 éveseket (végzettségtől függően, természetesen), mint 30 év körülieket. Én végigdolgoztam a középiskolát/egyetemet és mire végeztem, nem számítottam pályakezdőnek. Mindig volt munkám és sosem volt protekcióm.

Nem tudom a megoldást, de talán válasz a kérdésedre...azért sok drukk!!!

2015. nov. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tanulj valami újat!
2015. nov. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért nem volt még munkahelyed ha 30 körül vagy? Mennyire felel meg az önéletrajzod a mostani követelményeknek?
2015. nov. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is már az ország másik végében keresgélek munkát, ahol szállást is biztosítanak, mert a környéken már mindent ötször végigjártam. Lenne munka, csak olyan, amit maximum jó erőben levő férfi tud megcsinálni, egy hozzám hasonló kisebb darab nő, nemigen. Tehát akkora vasak emelgetése, amiket nagyon el sem bírok.

Nem olyan könnyű manapság.

2015. nov. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Abszolút nem könnyű. Vagy marad a főváros, amit meg szintén szokni kell.
2015. nov. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!