Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom elviselni a párom...

Nem bírom elviselni a párom családját. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, boldogok vagyunk (nem lakunk együtt, távkapcsolatban élünk), de mikor hozzájuk megyek, nem bírom elviselni a családját. Az anyja okoskodó, folyton kiabál, csúnyán beszél és kelti a feszültséget és azt mutatja, hogy szeret ,de közben féltékeny rám mert ők szegény család, én pedig gazdagabból jövök... Az apja folyton összeveszik az anyjával és beleszól mindenbe, az öccse meg a hátam mögött kibeszél..pedig én soha semmi rosszat nem tettem nekik, sőt, mindig kedves vagyok velük, de nem bírom tovább..azon gondolkozom, hogy szakítok emiatt a párommal....

2015. szept. 29. 20:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

És mi lenne, ha inkább hozzátok szerveznétek a randikat?

Párod mit szól hozzá, hogy ezt csinálják?

2015. szept. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Egyszer hozzánk jön, egyszer én megyek hozzájuk..de nem jöhet minden hétvégén ő hozzánk, mert drága neki az útiköltség, meg sokszor van hétvégente otthon maszekmunkája, ezért nekem is muszáj hozzájuk mennem..ő megért engem, de azt mondja ne foglalkozzak velük..de nem tudom ezt tenni! Főleg, hogy amúgy is érzékenyebb lelkű vagyok..egyszer azt hiszem, jó elviselem őket, 2 nap múlva megint tele lesz a pohár...
2015. szept. 29. 20:18
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Én se szeretek menni, bár én csak simán nem szeretek ott lenni, de hogy szakíts emiatt? Akkor soha nem is szeretted igazán.
2015. szept. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
9%
Neked kell eldöntened, és vállalni a felelősséget, hogy hogy döntesz, de szerintem ezért semmiképp se szakíts a pároddal, mert szerintem a családja pont ezt akarja elérni, és ha rájönnek, hogy úgyse tudják elérni, mert te elég erős vagy, akkor majd abbahagyják ezt a viselkedést. Persze lehet, hogy alapból ilyenek, akkor viszont sosem fogják ezt abbahagyni. Puhatold ki mitől ilyenek veled.
2015. szept. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
9%
Megertelek. Nem tudod ravenni, hogy hozzád költözzön? Nyilván persze megvan az oka, hogy nem így van. Tipp: néha öntsd ki a bilit egy barátnődnek. Utána egy időre megint jobb lesz. Másik tipp: egy ideig próbáld meg nem felhuzni, és nem beforgatni magad. Addig is pihensz. Szereted a párod, tudod hogy nem az a megoldás. Próbáljatok valamit együtt kitalalni. Mindig nem megy az, hogy ne vedd fel a negatívumokat. Tudom.
2015. szept. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5%
Hát ez ilyen.. Nálunk barátom szülei megvannak sértődve ha nem megyünk, közben barátom is örül ha elszabadul otthonról, a húga folyamatosan ott döglik az ő ágyában. Ott tvzik, internetezik,tanul, minden..még amikor odamegyek se nagyon akar kiszállni az ágyból. Volt olyan hogy bent felejtette az ágyban a laptopot este, mi meg már javában belekezdtünk a dolgokba, és akkor jött be érte..
2015. szept. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6%
6os vagyok, ja és azt elfelejtettem említeni, hogy egy 22 éves csajról beszélünk..
2015. szept. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%

egyet értek, ha szakitson gondolkozol a csaladja miatt, nem is szereted igazan.

ha majd osszekoltoztok is lehet olyan messze menni, hogy csak ünnepekkor lásd őket. de ha egy városban laknatok sem kell feltétlenül jopofizni.a legjobb lenne, hogyha a paroddal megbeszélned ezt, és inkább máshol talalkoznatok, nem naluk. ennyi.. ő attól még maradhat jóban a csaladdal. persze megjegyzem, hogy kiallhatna melletted, hogyha az occse szid teged.

de ahhoz meg neked nincs kozod, hogy a szulei veszekednek..

2015. szept. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
37%

6os

Szerintem mindenki csinaljon azt otthon amit akar.

Nem azt mondom, hogy legyen bunko, na de az olyanoktol mint te egyszeruen felall a szor a hatamon..

Ne kelljen mar otthon is mastol fuggnom, azert mert te hetente eljossz, mindenkinek korulotted kene ugralnia?

Vagy mit csinaljon a hugod, jarjon oromtancot vagy tartsa a gyertyat nektek? Lehet csak akkor van egesz nap a szobajaban amikor te ott vagy, es o is szamolja a perceket, amikor vegre lelepsz.

2015. szept. 30. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Javitas: Mit csinaljon a baratos huga, nem a tied
2015. szept. 30. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!