Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Állásinterjúra mibe illik...

Állásinterjúra mibe illik menni? Milyen kiegészítőket illik felvenni!

Figyelt kérdés

Már a harmadik állásinterjún tettek megjegyzést a 10 gramm súlyú és igen vastag jegygyűrűmre. Ami jegygyűrű azaz üzenete házas ember vagyok, nem pedig az, hogy mennyi pénzem van! Különben is nagyapámtól örököltem és nem én vettem meg! Márkás ruháim is vannak..arra is megjegyzést tett az interjúztató...mibe illik menni?

Adminisztrátor/csomagoló/árufeltöltő munkahelyeket pályáztam meg..vegyek a túriból ruhákat és vegyem le az aranynyakláncom és jegygyűrűm állásinterjún, mert a felkínált fizetés többszörösét érik? Nem dicsekvésképpen kérdésezem, de tényleg kezd olyan érzésem lenni, mintha hátrányba lennék emiatt állásinterjún! Vagy nektek is jegyezték már meg, hogy mennyi az órátok, akármitek állásinterjún?


2015. nov. 29. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Mondjuk mert azt gondolja, hogy ha ennyi pénzed van, akkor mi a fenének jelentkezel minimálbéres munkára???
2015. nov. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk interjún nem öltözöm ki ékszerboltban meg bazári majomnak.

Fekete nadrág vagy valami rendesen kinéző szövetnadrág, blúz/ing, hatényleg iylen minimálbére smelókat pályázol meg, akkor zakó/blézer helyett egy elegánsabb pulóver, amin nem üvölt egy drága márkajezés meg úgy alaból semmilyen márkajelzés és kész. Azzal meg saját magadat égeted le, hogy teleaggadtod magad aranyékszerrel, miközben ilyen utolsó munkákat pályázol meg.

2015. nov. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
kérdezz vissza-munkás kell v a feszültségét vezeti le!
2015. nov. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Ha ilyen állásokra jelentkezel, akkor normális hétköznapi viseletben. Nem sportos, de nem is kell kiöltözni.

A feltűnő ékszerek semmilyen pozícióra való jelentkezéskor nem illendőek. Feltűnő smink sem illendő.

A turi és a feltűnősködés között elég sok változat van még.

2015. nov. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen jellegű munkák interjúira nem illik kosztümöt felvenni, csak egy elegánsabb nadrágot egy blúzzal és kardigánnal. Ékszert egyébként sem illik egyetlen interjúra sem felvenni, persze a jegygyűrű és ha van, akkor a kísérőgyűrű maradhat, hiszen azt az ember nem veszi le.
2015. nov. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%

Közöld vele, hogy nem az ő állására pályázol, szóval nyugodjon meg!


De am nem értem tényleg miért ilyen melót keresel?

Használd ki a megjelenésed, mert jobb melót is kaphatnál.

2015. nov. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A csomagoló/árufeltöltő munkakörökben nem éppen előnyös a feltűnő ékszer és a drága ruha. Állandóan beleakad mindenbe az a nagy gyűrű és a drága ruhák pillanatok alatt bepiszkolódnak, esetleg ki is szakadnak egy kiálló szögben. Gondolom azért nem tetszik nekik, mert arra gondolnak, hogy a megjelenésedre jobban fogsz figyelni, mint a munkára és nem fogsz úgy teljesíteni mint a többiek, mert fontosabb, hogy ne legyen piszkos a vajszínű Gucci csizma, mint hogy bemenj a poros dobozok közé és megkeress valamit.

Szerintem is fogd vissza magad öltözködésügyileg az interjún, egyszerű fekete nadrág és egy visszafogott blúz elég. Én ilyen munkakörre magassarkút se vennék fel hanem egy visszafogott egyszerű fekete cipőt.

Jegygyűrűt mindenképp le kell majd venned munka közben, mert nagyon balesetveszélyes. Édesapámnak visszafogott vékony karika van, de neki is tilos a gyűrű a munkahelyén hasonló munkakörben. Beleakad mondjuk valamibe amit épp visz a targonca, le is tépi egyből az ujjad.

2015. nov. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, miért szaladt el annyira a ló a munkáltatókkal, hogy ezekre a gagyi állásokra is interjúztatnak már?
2015. nov. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!