Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennél, ha a füledbe...

Mit tennél, ha a füledbe jutna, hogy néhány hónapja ki akartak rugni a munkahelyedről?

Figyelt kérdés
Teljesen megbizható forrás, az illető teljesen jószándékból mondta. Azért csak most szólt, mert eddig nem tehette a pozicioja miatt, de most már olyan helyzetben van, hogy nem érdekli. Ti mit tennétek ilyen helyzetben, leülnétek beszélni a főnökkel és elmondanátok hogy ezt és ezt hallottátok, és mondja meg kerek-perec mi a helyzet, mik a szándékai, vagy ne mondjak semmit, vagy mondjak fel én magam??
2015. dec. 1. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Az nem derül hogy miért nem rúgtak ki.
2015. dec. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem érdekelne
2015. dec. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Utólag nem mindegy?

Nyilván jól végzed a munkád,ha nem tették meg.

Ne foglalkozz vele.

2015. dec. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

En annyira nem venném biztos forrásnak !!!

Hisz ha ki ikartak volna rúgni hidd el megtetek volna.


A masik aki ezt elpletykalta neked,kérdem én mostmar nem fontos a pozíciója??

Vagy már nem rúghatjak ki??



Szerintem aki ezt pletykalta neked minden lében kanál......és 2szinu..


Ponntosan ő akkart téged kirugatni sztem csak nem sikerült.

Gondolom ő benyalta magát a főnöknel igy nem tart hogy ez kiderül hogy igenis ő" javasolta" kirugasod!!!!

2015. dec. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elkezdenek mas allas utan keresni a biztonsag miatt.
2015. dec. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bonyolult dolog ez, szerintem nem mindegy, hogy miért akartak, és miért nem rúgtak ki. Ha csak az miatt, mert még nem találtak a helyedre mást, az igen kellemetlen lehet, mert akkor bármikor meló nélkül maradhatsz. Megkérdezném a főnököt, hogy számítanak-e a munkámra hosszútávon, alapozhatsz e a cégre? Ha nem a válasz, vagy úgy érzed, hogy nem őszinte, még időben kereshetsz másikat. De ne mond, hogy mit hallottál.
2015. dec. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, szeretem-e a munkahelyem. Ha szeretek ott dolgozni, megpróbálnám megbeszélni a főnökkel. Megkérdezném, mit csinálok rosszul, hogy egyáltalán felmerült az a lehetőség, hogy kirúgnak, és hogyan javíthatnék a munkámon. Viszont ha nem szeretek ott dolgozni, azonnal felmondanék.
2015. dec. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem lepődnék meg. Az ilyesmire mindig számítani kell..

Jobb, ha egy lépéssel előrébb vagy mindenben. Saját érdekedbe.

2015. dec. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!