Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha nincs diplomám és ronda is...

Ha nincs diplomám és ronda is vagyok, gyári munkánál soha nem lesz jobb állásom?

Figyelt kérdés

2015. dec. 2. 11:23
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Hol keresel állást?

Ha Budapesten, vagy nagy városban, ne csodálkozz. Rengeteg a jelentkező. Lehet hónapokba gog telni, amíg rendes állást találsz.

Nyelvvizsgát mindenképp csinálj, ha még nincs.

Angolt. Emellett, újabban egyre több helyen keresnek oroszul jól értő embereket, de ez inkább amolyan anyanyelvi-felsőfokú szint.

2015. dec. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Pontosan milyen végzetséged van?

És milyen nemű vagy? Ez is sokat számít.

Még annyit, hogy próbálj meg több helyre jelentezni, ne csináld azt, hogy pl. jelentkezel péknek és amíg nem kapsz választ nem jelentkezel máshová.

Az álláskeresés is teljes munkaidős dolog :) ha lehet így fogalmazni...

2015. dec. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:

#13:

Ha 11 éve van munkád, honnan tudod, hogy most találnál-e munkát. Ne 11 évvel ezelőtti helyzettel példálózz. A kérdező most nem talál munkát, ami manapság (főleg nőknek) egyre nehezebb, főleg olyat, ahol nem hajtják ki az emberből az utolsó szuszt is.


Kérdező:

Próbáld ki a honvédséget, oda elég ha nincs gondod a sporttal. A kiképzést kell csak kibírni (ami már nem,olyan mint rég volt. Fél évig bármikor ott hagyhatod, ha nem válik be. Több ismerősöm is ilyen megfontolásból ment katonának, mert nem talált munkát, és most sikeres katonák, és szeretik. Ráadásul most volt fizetés emelés :)

2015. dec. 9. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. Már a szüleim is ki vannak akadva rám, hogy ők tartanak el, emiatt még szarabbul érzem magam.
2015. dec. 9. 12:55
 25/30 A kérdező kommentje:
Somogy megyében lakom amúgy.
2015. dec. 9. 12:55
 26/30 István1979 válasza:

Már egyszer válaszoltam rá, de most kiegészítem.

Nőként a vendéglátás próbálnám meg. Ha van német, vagy francia sífutás, akkor valamelyik sípályánál, ha nincs, akkor itthon. Pl a mosogatás nem egy vacak meló. Bepakolod a gépbe a tányérokat, kipakolod. Ha szereted az embereket, pultos is lehetsz valahol. Minden pult más. Ha megtanulsz kv-t főzni, menni fog. A kv főzési ismereteid hiányát elütheted azzal, hogy az előző helyen automata gép volt. De simán elmehetsz kis boltba is. Pl a 100Ft-os típusúak elég lazák. De egy plázában is sok helyen ki van írva, h eladót keresek. Menj be, beszélj velük. Ahova keresnek embert, jól fizetnek, de én max tapasztalatszerzésre mennék, az a hajó. Pesten több hajó horgonyoz a Duna 2 partján, ahol étterem van. Ott kemény a meló, ezért sokan otthagyják és mindig van munka. Cserébe jól fizet. Pesten keresel hozzá egy kiadó szobát, max 40-ből megvan. Akkor jó pénzed van rajta. Amikor én munkát kerestem 2 nap volt mindig a legtöbb, amit kereséssel töltöttem. Nagy sportboltba is felvételek, pedig 115 kg voltam. Csak kiállás kérdése az egész. Úgy menj oda valahova, hogy Te is és ők is tudják, h csakis Rád van szükségük! És a célzott önéletrajz!

2015. dec. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 István1979 válasza:
Elnézést kérek, a telefonom automatikusan javítja a bírt szövegeket és néha értelmetlen lesz, ezért javítom: nőként a vendéglátást..., ha van német vagy francia nyelvtudás..., sportboltba is felvettek
2015. dec. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Nagyon szívesen lennék bolti eladó vagy pultos, de pont, hogy oda csak szépek mehetnek. Esélyem se lenne.
2015. dec. 10. 19:16
 29/30 A kérdező kommentje:
Hajóra is akartam menni, de azt mondták meg se próbáljam, mert ronda vagyok.
2015. dec. 10. 19:17
 30/30 István1979 válasza:
Szerintem ez hülyeség. Minden egy jó önéletrajzon múlik. Segítek benne. Küldj egy privit.
2015. dec. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!