Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy 775-os foglalatú processzo...

Bobi87 kérdése:

Egy 775-os foglalatú processzor hűtőm van a neve Spire és nem tudom hogy mik lenne a jobb a procinak a gyári vagy ez az után gyártott féleség?

Figyelt kérdés
2015. szept. 27. 20:02
 1/6 HUN_Sector ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen processzoron használnád.
2015. szept. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi tökéletesen müködik de amugy E6300
2015. szept. 30. 19:21
 3/6 HUN_Sector ***** válasza:
Azon bőven elég lenne a gyári, de ha már ez van fent, nem kell leszedni. 65 wattos a proci, lényegi hőt nem generál. Kb 60-65 fok lehet most az üzemi hőmérséklete terhelésen.
2015. szept. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem nem egészen mert most mivel ez van fent csak 50 fok a maximum amit elérhet ez elött a gyárival fel ment 70-75 fok-ra
2015. okt. 1. 16:33
 5/6 HUN_Sector ***** válasza:
A 70-75 fok az a paszta kiszáradása miatt lehetett, a gyári paszták sajna 1 év alatt képesek tejporrá válni. Maga a gyári hűtő elég, de egy minőségi, vagy akár csak egy belépő (már pár száz forintos elég) hővezető paszta is csodát képes művelni.
2015. okt. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én egy elég jó minőségű pasztát használtam és el mondhatom hogy nem változott semmivé tökéletesen vezeti a hőt még most is és ez a paszta ugyan az volt mint amit a másikra is kenytem !
2015. okt. 1. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!