Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha nincs diplomám és ronda is...

Ha nincs diplomám és ronda is vagyok, gyári munkánál soha nem lesz jobb állásom?

Figyelt kérdés

2015. dec. 2. 11:23
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
57%
Lereszed a kamionos jogsit aztán elmész kamionosnak. De a munkaügy us ingyen kitanit valamilyen Okj-s szakmát amivel aztán el tudsz helyezkedni, Késöbb saját vállalkozást nyitni. Van éretségid? Azzal már elönybe vagy. Ha nincs akkor tedd le vagy vegyél.
2015. dec. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Már jártam munkaügyi tanfolyamra is. Azt mondták, hogy húúú mennyire keresik ezt a szakmát, aztán ló**szt, semmit nem ér. Kamiont nem mernék vezetni.
2015. dec. 3. 16:50
 13/30 anonim ***** válasza:
milyen szakmád van?
2015. dec. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
47%
Te beteg vagy. Sztem is a hozzáállással lehet a baj. Ne úgy indulj neki hogy "úgyse sikerül". Nekem 8 általánosom van, nem vagyok különösebben szép sem. Ugyanazon a munkahelyen dolgozom már 11 éve. És lehet hogy nem hiszed el, de havi 180 alatt sosem kapok fizut. Igaz hogy 3 műszak meg 2 szombat, de mégse közmunka. Sok sikert.
2015. dec. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Van autós jogsid? Esetleg elmehetsz pizza futárnak. Napi szinten fizetnek.
2015. dec. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Jó.

Nem vagy se OKOS, se SZÉP. Marad a harmadik, lehetsz JÓ.


Hosszútávon azzal lehetsz a legboldogabb.

2015. dec. 5. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 TappancsMancs ***** válasza:
A közmunka olyan hogy nincs mindig és limitált a dolog. Nincs annyi közmunka ami mindenkinek elég lenne, olyan eu-s dolog, adnak pénzt és megmondják mire mennyit. Majd összejön, tarts ki, addig sűrűn nézelődj, tanulj fejlessz amit lehet és érdemes.
2015. dec. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 István1979 válasza:
100%
Mint munkaadó írok. Az emberek ott rontják el, hogy eleve vacak életrajzot küldenek. Pl keresek egy mosogató állásra valakit. Beírja, hogy itt-ott volt már szakács, mindenhol dolgozott 2-8 hónapot. Biztos nem hívom fel. Ha szakács volt minek jönne mosogatni? És miért dolgozott olyan keveset sok helyen? Én azt mondom szépíts az önéletrajzodon és legyen pont arra a munkára megírva. Pl: Pékségbe gyakorlat nélkül: Diákként diákmunkán a Tescóban voltál a pékségben. 4 egymást követő évben, de miután végeztél a sulival, már nem mehettél hozzájuk, mert erre a munkára csak diákokat alkalmazhatnak. (okos munkaadó tudja, hogy a diákmunkás válogatható, tehát aki nem szimpi, nem hívja. Pláne nem 4 nyáron keresztül.) Ha meg a tiéd az állás, igyekezz. 1 hónapon belül nem derül ki, hogy nem értesz hozzá. Addigra meg beletanulsz. Azért ne belgyógyásznak menj! :D
2015. dec. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim válasza:

Alapdolgok:

1. miért nem írod meg, hogy fiú vagy-e vagy leány?

2. miért nem írod meg, hogy hol élsz?

Hátha akadna, aki tudna segíteni.

2015. dec. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:
fenet , ha eszed van, akkor nyithato minden ajto , Einstein sem volt egy Adonis
2015. dec. 8. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!