Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kivel történt hasonló? Vagy...

Kivel történt hasonló? Vagy történik?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok,de folyton küzdök munkahelyi problémákkal.

Alkalmanként bejelentem,hogy rosszul vagyok,vagy hamarabb hazajövök a munkahelyről,csak,hogy ne kelljen bent maradnom.

Folyton menekülési kényszerem van,de mivel még egyelőre anyukámmal élek,így hazajövök mindig. Anyukám már érthető okokból nem nézi ezt jó szemmel és kijelentette,hogy el kell költöznöm. De nem azért vagyok ilyen,mert link vagyok.

Mit tennétek ti a helyemben?



2015. dec. 4. 09:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Igen, de ha hajó léket kap, a kapitány igen csak szarban van. Istenem, az ilyen bölcsességek...
2015. dec. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha léket kap, nyilván tudsz úszni, a foglalkozásodból ítélve! A testedet te irányítod! Ha negatív a gondolkodásod, szarul fogod érezni magad, tudom miről beszélek, mert tapasztaltam!


21L

2015. dec. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem ebből az jött át, hogy link vagy, és teljesen jogos, hogy nem akarja anyud, hogy rajta élősködj.
2015. dec. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem élősködöm.És nem vagyok link.:)
2015. dec. 5. 18:49
 15/15 A kérdező kommentje:
Azt írtam,hogy problémáim vannak. Nem azt,hogy élősködni szeretnék.
2015. dec. 5. 18:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!