Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg pofátlanság tőlem,...

Tényleg pofátlanság tőlem, hogy nem megyek gyári munkára?

Figyelt kérdés

Sajnos nincsen végzettségem, csak érettségim, külföldön élek. Eddig pultoslányként dolgoztam, több helyen is már, van gyakorlatom.

Most épp otthon vagyok, és továbbra is vendéglátós vagy eladói állásokat keresek. Nem a párom tart el, van megtakarításom, illetve jó eséllyel megkapom a munkanélkülit is.

Minden ismerősöm zaklat, már egy hete otthon vagyok, van egy csomó gyár, ahol lehet menni a szalag mellé 12 órázni, az miért nem jó.

Intelligens nőnek tartom magam, és a nyelvet is beszélem használható szinten (emellett egy másik idegennyelvet felső fokon), dolgoztam már emberekkel.

Semmi kedvem bezárva valami fénymentes téglaépületben monoton munkát végezni éjjel-nappal, ahhoz túl kreatív vagyok.

Dolgozott már családtagom autógyárban, ráment az egészsége, pedig 2 méter magas, jó fizikumú férfiról beszélünk. Pár év alatt leromlott a fizikai egészségi állapota, és kimerült szellemileg.

Gyenge fizikumú, törékeny, szívproblémákkal küzdő nőként én nem mennék gyártósorra.

Erre mindenki elkezdett lenézni, meg hogy "nagy az arcod, tudsz róla?".


De miért, ha nem szeretnék olyan munkát végezni, amit tudom, hogy nem bírnék?

Nem atomfizikus szeretnék lenni, hanem pultoslány, árufeltöltő, legrosszabb esetben takarítónő.


2015. dec. 7. 11:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
60%
Ez már a második kérdésed..
2015. dec. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Tényleg két hete nincs munkád?

Mert nemrég volt már ilyen kérdés és akkor is csak két hét volt :)

Szóval ha ugyanaz, akkor azért már eltelt jó pár hét munka nélkül :)

Csak ott is pont külföld volt, gyári munka, megtakarított pénz :)

2015. dec. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem volt ilyen kérdésem. És egy hete szabadságra mentem, ami alatt kirúgtak, tehát a felmondás szerint hivatalosan még csak holnaptól nincs munkám
2015. dec. 7. 12:59
 14/18 anonim ***** válasza:

A másik kérdésedben is írtam, itt is írom, biztos vannak gyárak, ahol rendes 8 órában lehet dolgozni.

Egyébként a takarítás sokkal rosszabb, mint a legtöbb gyári meló, nekem elhiheted!

2015. dec. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ez nem a második, hanem kb. a századik kérdése. Az előzőben mondjuk épp azt fejtegette, hogy takarítani nem szeret... http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__7..


Büdös neki a munka, így összefoglalva.

2015. dec. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
ahh, itt az üldözési mániás 64-es, már hiányoztál
2015. dec. 7. 22:46
 17/18 anonim ***** válasza:
Cica, minden esetben csak ennyit tudsz válaszolni? Tudod egyáltalán, hogy mi az az üldözési mánia?! És igenis volt ma már ilyen kérdésed, be is linkelem, csak hogy ne hazudj már minden nap: http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap..
2015. dec. 8. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

ez nem az a "30 éves csaj", aki múltkor azt írta, hogy ő sose dolgozott, csak tanult, de a diplomája sincs meg, meg a szüleinek cége van, és nem szeretne gyári munkás lenni, mert ő többre érdemes? :D


mondjuk ez a kérdés is gáz, látszik az, hogy nem hogy vendéglátásban, sehol nem is dolgozott ő külföldön...

nem talál vendéglátásban munkát...persze :D ráadásul 1 nyelven tud felső fokon, meg az ottani nyelvet társalgási szinten...és nem talál munkát...szánalmas az ilyen :D


igen, neki simán csak büdös a munka, és azon gondolkozik, hogy hmm, hát itthon sem jó, de ha külföldre megy, ott is csak a semmittevés lenne az ideális...mert hát jó nyelvtudással úgyse talál semmit...:D

2015. dec. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!