Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most ezen miért kellett...

Most ezen miért kellett ennyire röhögni?

Figyelt kérdés

Még karácsony előtt volt egy kis összejövetel a munkahelyemen, és mindenki vitt valami rágcsálnivalót, meg piát, sokan házi bort vagy pálinkát. És én is vittem apukám pálinkájából kis kóstolót, és kérdezték a fiúk, hogy milyen pálinka. És nem tudtam, mondom vagy szilva vagy barack vagy cseresznye vagy meggy vagy körte, mert ilyen fái vannak apukámnak. És ezen akkorát röhögtek, hogy mi lányok csak néztünk, vagy tíz percig még ezzel viccelődtek.

Mai napig nem értem, hogy ezen most mi volt olyan vicces. Szerintetek?



2015. dec. 29. 15:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem is vicces :D
2015. dec. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ez cuki volt, és azért nevettek :)
2015. dec. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
5%
Hát... lehetett volna benned annyi tisztelet a kollégáid felé, hogy nem vaktában merítesz valami alkoholt, azt sem tudva, hogy mi az. Gondolom csak fel volt címkézve, vagy aki készítette, az valami szisztéma szerint pakolta el, de ha te csak úgy lekapsz valamit, otthon nem is kérdezted meg hogy mi van benne, akkor simán fagyálló, sósav, patkányméreg is lehetett volna ennyi erővel. Ezen röhögtek, hogy "letojom, jó lesz ez a parasztoknak" mentalitással vittél be a közös bulira valamit.
2015. dec. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Jaj, természetesen nem csak lekaptam az első kezem ügyébe eső üveget, kérdeztem apukámtól, hogy tudna-e adni, és ő öntött át egy kisebb üvegbe. És való igaz, nem kérdeztem meg, hogy milyen gyümölcsből készült, mert eszembe sem volt, én nem szeretem és nem is bírom a pálinkát.
2015. dec. 29. 15:52
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
En azt hinnem, ez szarkazmus :D
2015. dec. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%

Ostobán hangzott, amit mondtál.

De ha szexis vagy, akkor nagyon cukika lehetett.

2015. dec. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Clay Morrow ***** válasza:
43%

Nem néznek le a munkahelyeden?

Azokkal szokott történni, akiket kiközösítenek, lenéznek. Hiába mond orbitális hülyeséget egy közkedvelt személy, azt úgy sem fogják annyira megalázni, mint azt aki már eleve mindenki lenézett.

2015. dec. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Üsd el az ilyet poénnal, belefőztetek mindent, ami lehulott a fáról. Szilva, meggy, halott mókus, szomszéd Pista bácsi.
2015. dec. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Miért nem mondtad azt, hogy nem érzed ba***meg, akkor igyál még többet.
2015. dec. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
17%

Mert illik tudni, hogy mit viszel, még akkor is ha nem szereted. Az az első dolga annak akit megkínálsz, hogy megkérdezi milyen.

Azért nevettek ki, mert még ehhez sem volt elég eszed.

2015. dec. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!