Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csomagoló munka az tényleg...

Csomagoló munka az tényleg lélekölő? Vagy azért nem olyan rossz az mint egyesek állítják?

Figyelt kérdés
Diákmunkára mennék 8 órába vagy lehet 4be
2016. jan. 3. 13:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem rossz, vállald el.
2016. jan. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

unalmas,monoton

de ki lehet bírni nyilván.

2016. jan. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

2# vagyok

12 órában is voltam már, akkor tényleg eluntam az életem is:D 8 órában okés

2016. jan. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha nincs más, és kell a pénz nagyon, akkor nem tudsz mit tenni.
2016. jan. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
készülj fel rá hogy minden nap kb 10x végiggondolod az életed.. egy idő után pedig már annyira túlgondoltál mindent, hogy nem lesz mind gondolkodnod nah és akkor már csak üres fejjel meredten magad elé bambulva csinálod az egészet mint egy zombi :D (nekem nem való de aki bírja a monoton gépszerű munkákat kibírja)
2016. jan. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
4 órában én is szivesen mennék, de nem vagyok diák. Ha tudsz, ajánlj majd be!:)
2016. jan. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Linó03 ***** válasza:
100%
Diákmunkának szerintem jó. Én azt szeretem a monoton munkában (amit ilyen jelleggel csinálok, nem örökké és nem minden nap), hogy közben rengeteget tudok gondolkozni.
2016. jan. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Menj el! Én mekibe voltam. Ott össze-vissza kell kapkodnod mert 4 ember melóját csinálod egyedül (jobb esetben) miközben a főnök issza a shaket és üvöltözik veled.

Komolyan mikor a kezembe adták a kefét hogy sikáljam a gépeket az felszabadulás volt.

2016. jan. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Monoton. Ha nincs gondod a monotonitással, akkor elviselhető. De a legjobb az, ha nem egyedül vagy, hanem másokkal. Akkor nagyon jól el lehet ütni az időt beszélgetéssel (ha nincs hangzavar).
2016. jan. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

számomra az, tesóm 5 éve csinálja.


én fizum 200 fölött van, mert mindig mentem újabb helyre több fizetésért, ő még mindig a minimálbért kapja, és heti 3 napot 12 órázik.

2016. jan. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!