Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Feladnál egy jól fizető...

Feladnál egy jól fizető állást, ha egyáltalán nem éreznéd jól magad a munkahelyeden?

Figyelt kérdés
2016. jan. 4. 15:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%

Egyértelmű!


Fizethetnek milliókat is ha szar a munka...én programozó vagyok, szeretem ezt csinálni, de meg vannak az igényeim! nem fogok ideg betegeskedni, meg hallgatni a főnök ordibálását...

most elég jó helyen vagyok, mert tök jól elvagyunk, labdázunk, hülyéskedünk, a főnökök is nagyon rendesen, minden szinten, nincs az, hogy csesztet, vagy játssza a főnököt, tudjuk, hogy ő a főnök, de együtt megyünk csapatépítésre ahol együtt iszunk, jól elszórakozunk...

Ezt nem adnám oda több milliós fizetésért sem, de még milliárdokért sem...


22F

2016. jan. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Ha rá lennék szorulva akkor nem.

Ha lenne megtakarításom arra az időre, hogy keressek egy másik állást, akkor igen. Akkor is ha már megvan az új és tudom, hogy ott jobb lesz, de kevesebbet fizet. Ez csak az esetben fordulna elő, ha jelenleg nem azt csinálnám, amit szeretek, de a másik helyen az álom munkámban dolgozhatnék.

2016. jan. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%

Igen.

A pénz nem boldogít. (Csak sajnos szükséges.) Éveken át, nap mint nap azt csinálni, amit utálok, azt nem kompenzálná a pénz. Tudod, lehetnek millióid, ha mellette megkeseredett ember vagy. Akkor már inkább keressek kevesebbet, de érezzem jól magam, sőt, akár még szeressem is a munkámat.

2016. jan. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ha annyira vacakul érzed ott magad, az a munkádra és a kollégákra is hatással lesz, nem beszélve a saját egészségedről vagy idegeidről... :)

Magyarul neked és a munkaadódnak is kára lesz ebből előbb-utóbb.


Jobb ha máshol találod meg a helyed...

2016. jan. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
34%
Inkább nevetek Trabantban, minthogy sírjak egy Ferrariban. :D :D
2016. jan. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Igen, csináltam ilyet, ráadásul én átkozottul rossz vagyok álláskeresésben... Mondjuk nem volt különösebben jól fizető, de azért jócskán félre tudtam tenni budapesti albérlet mellett is. Ráadásul nagyon jól éreztem magam ott az elején, de lassan minden elromlott :(
2016. jan. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Attól függ, ugyanis sehol nincs garancia arra, hogy a következő munkahelyen jobb lesz.


Inkább keresek 250k-t egy jó társaságban mint 300k-t egy rosszban, de 150k-ért nem váltanék.

2016. jan. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen, és meg is tettem.
2016. jan. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

én is kihúznám legalább addig, ameddig egy megbízható forrásból nem érkezne egy olyan ajánlat, ami 100%, hogy a tiéd lesz, és tetszene.


persze ez általánosság, nem tudom, milyen képességeid vannak, de az tény, hogy nem biztos, hogy egyik napról a másikra találnál egyáltalán másik munkát, de ha azt mégis, ahogy más is írta, semmi sem garantálja, hogy ott jobb lesz, cserébe lehet, hogy alacsonyabb lesz a fizetés is, és akkor duplán jársz rosszul.

2016. jan. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 fata.morgana válasza:
Ha csak simán unalmas a munka, tehát csak olyan "langyos víz" állapot akkor nem. Nemrég még(1-2) éve még kimondottan szerettem bejárni, mert irtó jó fej kollegáim voltak, és kialakult egy nagyon jó társaság, ahol tényleg jó volt lenni. Sőt munka után is sokat jártunk össze, meg hétvégén is csináltunk közös programokat. De mint minden jó dolognak egyszer vége lett ennek is. A egy leépítés során a legtöbb embert elküldték. Még tartjuk a kapcsolatot, összejárunk, de az nem ugyanaz mintha naponta találkozol velük. Igazából rossz munkahelyem még sohasem volt, azokat csak elbeszélésekből ismerem, nem saját tapasztalat. Talán a kérdés sem megfelelő, nem elég részletes. Mi a gond?
2016. jan. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!