Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Feladnál egy jól fizető...

Feladnál egy jól fizető állást, ha egyáltalán nem éreznéd jól magad a munkahelyeden?

Figyelt kérdés
2016. jan. 4. 15:17
1 2
 11/15 anonim válasza:
Szerintem attól függ, hogy van-e megtakarított pénzed amiből megélsz több hónapig, amíg megtalálod a számodra szimpatikusat (persze később kiderülhet, hogy az talán még rosszabb). Ha esetleg már van ajánlatod, tetszik is, de kevesebbet fizetnének, akkor azt kell mérlegelned, hogy keresel e majd annyit, hogy megélj, fizetni tudd a számláidat, és egyéb kiadásaidat úgy, hogy ne legyenek havi anyagi gondjaid. Én dolgoztam olyan helyen, ahol nagyon jól éreztem magam és életem végéig el lettem volna, de olyan keveset kerestem, hogy napi anyagi gondjaim voltak, és ezt már nem lehetett bírni tovább. Váltanom kellett nagyon gyorsan. Mivel terméseztesen nem volt tartalékom, el kellett vállalnom az első olyan állást, ahol legalább valamivel többet keresek. No, ez később olyan helynek bizonyult, ahol gyűlöltem dolgozni, ez pedig ezért készített ki. Ezen viszont tudtam magamban valamit segíteni, így legalább egy időre az anyagiak nem terhelték a lelkemet. Aztán lassan kerestem jobbat, többet fizetőt, de egész életemben nem dolgoztam olyan helyen, ahol jól is éreztem volna magam, és a pénz is megfelelő lett volna - pedig nem vagyok igényes!
2016. jan. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 jam007 válasza:
Ismertem egy végre hajtót hányingerem volt tőle. Nagyon sokat dohányzott. Jól keres, dögöljön meg. Családokat tett hajléktalanná. Én feladnám.
2016. jan. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Szemrebbenés nélkül!!Voltam ilyen helyzetben.Ha olyan helyen dolgozol ahova utálsz menni,remeg a gyomrod,idegeskedsz stb..az több évtizeddel lerövidíti az életed.Kell ez neked??Én úgy vagyok vele keressek pár ezerrel kevesebbet de a társaság jó legyen,jó legyen a LÉGKÖR..A másik pedig ha olyan helyen dolgozol és azt csinálod amit szeretsz akkor az már nem is munka:)
2016. jan. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 szamo77db válasza:
Feladnám, mert előbb-utóbb belebolondulnék egy ilyen munkahelybe.
2016. jan. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Azt kell, hogy mondjam, ma már Nem!

Két évvel ezelőtt sajnos megtettem szebb ígéretek reményében.

Soha semmit nem bántam meg jobban.

Ahol most dolgozok, még rosszabb a hangulat mint az előzőnél, amit itt sokkal nehezebb elviselni, mert itt sajnos a fizetés is rosszabb, és ez nagyon rányomja a bélyegét a dologra.

Ha csak egyetlen lehetőségem lenne rá, simán visszamennék az előző munkahelyemre.


A "pénz nem boldogít" sztereotípiát meg felejtsd el, mert sajnos mindenhez szükség van rá.

Nem lehet minden tökéletes, egy munkahelyen, de ha legalább a fizetés jó, akkor a többit + sz@rd le, egyébként sem szórakozni jársz be a munkahelyedre, hanem dolgozni, hogy megkeresd a megélhetésedet.

2016. jan. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!