Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Te mit dolgozol?

Te mit dolgozol?

Figyelt kérdés
Ird le mit dolgozol, hány órába, ha van merszed a fizut is le irod :)

#munka #vasárnap #hastage #nekunk #11ora
2016. jan. 10. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

papíron mindenes vagyok egy cégnél. Mindenes azt jelenti, hogy alkatrészraktárat kezelem, autót szerelek, alkatrészt javítok, számlát írok, bevételezem a megvett alkatrészeket, kijárok alkatrészt venni, izzókat cserélek, wc-t pucolok, takarítok, vasat pakolok, stb. Amihez a főnöknek nincs kedve, azt a melót megkapom én.


nettó 110e+8e ebédjegy

2016. jan. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jogi asszisztens. Hivatalosan 8 óra ( néha több)

145.000 Ft.

2016. jan. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Én szakács vagyok.

Napi 12óra

110ezer

2016. jan. 10. 22:15
 4/7 anonim válasza:

Én már nem dolgozom munkahelyen, van egy vidéki birtokom ott élek.

Megtehetném hogy alkalmazottakat veszek fel, és megcsinálnak mindent helyettem, de úgy üres lenne az élet.

Így én csinálok mindent, de szinte semmire nem marad időm, amit magamra kellene fordítani.

A bevételi oldal maradjon az én titkom.

2016. jan. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Átlag napi 4 órát dolgozom egy esztergályosműhelyben 80 ezerért. :-D
2016. jan. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyrészt számítógép előtt ülök, adatokat viszek föl melyeket összesítve, feldolgozva prezentálok a megfelelő helyre. Kisebb részt ügyfelekkel kommunikálok, anyagot rendezek, lefűzök, irodán kívül ügyes bajos ügyeket intézek. Ha kell pakolok, takarítok, mosogatok. Én osztom be az időmet, de mivel a kislányomat vinni hozni szoktam a suliból ez szab egy "egészséges" napi keretet. Van olyan időszak, hogy hétvégén is dolgozok de a nyári szünetben csak halaszthatatlan dolgokat csinálom meg. Sokszor nem bánnám, ha lenne egy havi fixem...
2016. jan. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Linda G. válasza:
Bolti eladó vagyok napi 9 órában 92 000
2016. jan. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!