Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a magyarázat arra hogy a...

Mi a magyarázat arra hogy a munkahelyen a fizetési papírokat csak sokadik kérésre adják oda mintha a fogukat húznák?

Figyelt kérdés

A fizetési papírt a fizetéskor minden külön kérés nélkül oda kéne adniuk. Nálunk ezzel szemben oda kell menni az utalást intéző emberhez és szólni hogy kérem. De nem elég egyszer, legalább 5x kell vagy még többször. ÉS amikor már huszadszorra megyek akkor nagy nehezen mintha a fogát húznák kinyit egy dossziét kiveszi másolja és 10 mp alatt odaadja. És közben olyan a feje mintha az utolsó szem krumpliját venném el, és éhhalálra ítélném.

De mi a szarért kell ezért kérvényt benyújtani 20x egy hónapban?


Ennek mi oka lehet?


2016. jan. 12. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak a fizetesi papirral van ez igy, hanem minden egyeb papirral is :)
2016. jan. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kérdésem: kell gyanakodnom bármire?


Vagy csak a bérszámfejtő egy trehány lusta dög és ennyi?



Mert volt már olyna melóhelyem ahol az istennek se akartak bérpapírt adni aztán borult a bili hamar hogy be se vagyok jelentve. De itt ez nem áll fenn. Akkor meg mi oka lehet?

2016. jan. 12. 14:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert a fénymásoló papír és a fénymásoló is pénzbe kerül. Szerintem kérjétek az email címetekre elektronikusan, hátha akkor könnyebben megy, nincs mivel sóherkedni.
2016. jan. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja ennyi? Na kap tőlem hétfőm egy csomag papírt meg egy tonert a lézer másolóba és akassza fel magát a cég.
2016. jan. 15. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!