Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen reális magyarázat...

Milyen reális magyarázat létezhet dec 24-én 20h-ig történő dolgoztatásra ha egyébként soha nincs ilyen munkarend csak azon az egy napon? Vagy csak a "dögölj meg" dolgozó elv működik?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen dec 24-én is menni kell. Hogy miért az rejtély hiszen dec 12-én épp a 24-ét dolgoztuk le! De menni kell. De ez még nem elég. A munkarend úgy néz ki hogy 6-14.30h-ig. Az év összes napján. Kivéve most dec 24-én. Most haza lehet menni 10 órakor délelőtt, majd TESSÉK FIGYELNI vissza kell menni 16 órára és a maradék négy órát 20h-ig le kell dolgozni. És nagyon nagyvonalú a vezetőség mert az ebédidőt ami 30 perc és amit le kell dolgozni egyébként most nem kell…



!!!

De mi indokolhatja ez az elképesztő rosszindulatot és szívatást a dolgozók irányába? Mert azt ne mondjuk hogy erre reális életszerű magyarázat lehet!!!

Az év összes többi napján sosincs ilyen rend csak épp 24-én. És persze másnap 25-e amikor eleve minden zárva nem kell menni vagyis bármit is csinálunk dolgozunk 24-én ahhoz köv hét hétfőig hozzá se nyúl senki. Hiszen minden zárva a cég üzleti partnerei se dolgoznak.

Egyébként üléshuzatokat és bizt övet gyártunk autókba. És a legyártott áru elszállítása hetes rend szerint megy, de mivel minden áll, majd csak jan 4-én lesz az új szállítás.



Ennek fényében létezhet erre reális ok? Vagy csak az elképesztő mocsadék odádék dögölj meg melós magyar hozzáállás? Majd én megmutatom hol a helyed melós gondolja a főnök, aki persze aznap nem lesz bent mert mégiscsak karácsony van… Neki.



Mi működik egy ilyen cég főnökében? Ott ül az irodájában és azon töpreng hogyan tudok a lehető legjobban kib***szni a melósokkal? Na nézzük. Túlórapénz azt nem vehetem el, mert eleve nem fizetek nekik a túlórára egy kanyit se. A karácsonyi és egyéb ajándékot jutalmat nem vehetem el, mert ilyet eleve sose adtam. A fizut nem csökkenthetem mert eleve minimálbéres mindenki. A légkör a cégnél olyan amilyen egy köpedelem az is rosszabb már nem lehet épp csak az ostor hiányzik a műszakvezető kezéből.


Hm hm akkor mit csináljak hogy minél jobban kib***szzak ezekkel? Az ünnepek között szabi nincs jönni kell így ezt se vehetem el tőlük.

Hát akkor döntsük romba a 24-ét! Azt még megtehetem!!!

A 25. az szünnap ahhoz nem nyúlhatok de 24-e az még remek alkalom a szívatásra.



!!!

Ez így működik vajon tényleg?


2015. dec. 17. 08:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Hát ezt semmi sem indokolja. :(
2015. dec. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Arra próbálok reális magyarázatot keresni, hogy te minek is dolgozol még ott????

Normális ember ilyen esetben napi 4-5 önéletrajzot küld szerteszét, amíg nem talál másik munkahelyet. Ennél csak jobb van.

Nem tudom, mennyit kereshettek, de vagy sztárgázsiért nyomjátok, vagy tényleg ostobák vagytok.


Tudod, ha panaszkodsz, de nem teszel semmit, még nem fáj eléggé.


Mindenkivel azt lehet megtenni, amit hagy. Ti se tesztek ellen semmit, csak itt sírsz a gyk-n.

2015. dec. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Beteget nem tudsz jelenteni?

Egyébként ahogy a többiek mondják, minden nap öt önéletrajz.

2015. dec. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Melyik városban van a munkahelyed?
2015. dec. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Rájuk kell küldeni a munkaügyet, névtelenül bejelenteni hogy mi lesz ott 24én. Ennyi. Nem kell beszarinak lenni.
2015. dec. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Ritka rosszindulatú hozzáállás. Ha már otthagyni nem akarod, akkor legalább a munkaügyi felügyelőket hívjátok ki rájuk. Nyilván nem ketten dolgoztok a cégnél. Soha nem fogja megtudni, hogy ki hívta ki őket. Ennél jobban meg már úgysem tud megszivatni benneteket.
2015. dec. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

"Rájuk kell küldeni a munkaügyet, névtelenül bejelenteni hogy mi lesz ott 24én. "


Sajnos ezt a kört ha hiszed ha nem már lefutottam. Uis kiderült semmiféle jogszabályba nem ütközik rendkívüli munkarend elrendelése mivel 24 elvileg sima munkanap.

25-én már más lenne a szitu de 24 sima nap. Az hogy 12-én ledolgoztuk már sem érdekes, mert rednkívüli munkanap ekkor is lehet.

2015. dec. 17. 11:00
 8/22 anonim ***** válasza:

Mert balga birkák vagytok és lenyelitek a sza rt.Nem magatokban kell duzzogni, ba ssz atok ti is ki vele! Nyugodtan össze lehetne fogni és együttes erővel nem bemenni 24.-én, pláne ha már egyszer ledolgoztátok! Ez lenne a legjobb, egyszerre úgysem fog tudni titeket kirúgni.De ha mégis, akkor sem veszítetek vele semmit! Plusz egy jó kis Nav+munkaügyi ellenőrzés is bőven ráférne már az ipsére!

Igen, ez nettó kiba szás!

Mellesleg azt sem kéne tűrni, hogy előre dolgozunk le ünnepnapot, mert ez lesz a vége! Hogy duplán dolgozol, ünnep meg sehol!

Mellesleg abszolut nincs így értelme semmiféle ünnepnek, csak felborogatja az egész az ember napjait.

1.Amit le kell dolgozni, az nem ünnep.Hiszen hiába a szabadnap, ha előbb-utóbb úgyis bűnhődünk érte.

2015. dec. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
#7: nem konkrétan emiatt, szenteste amúgy se hiszem, hogy kimennének ellenőrizni. De amint leírtad, van ott jócskán más szabálytalanság is, amin elcsemegézhetnek.
2015. dec. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

"Ez lenne a legjobb, egyszerre úgysem fog tudni titeket kirúgni."


Erre ne vegyél mérget. Betanított melósok vagyunk egy telefon egy bérember-cégnek és holnapra odaküld igény szerinti embert. Persze van betanítás is, kb 1 nap vagy annyi se.

Így simán kiirúghat akár mindenkit.

2015. dec. 17. 11:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!