Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elmondjam-e a főnöknek, hogy...

Elmondjam-e a főnöknek, hogy a kollégáim is kitolnak velem, és ebből látná a főnököm, hogy a kollégáim is nagyon utálnak, vagy inkább vállaljam be a hibákat időnként akkor is ha nem én okoztam?

Figyelt kérdés
Van egy kollégám, aki időnként kitol velem, és ezért néha hibázok. Nem vagyok igazán jó munkaerő, és nem is szeretnek a kollégák.
2014. jún. 24. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogyan, mi módon tol ki veled, én nem hagynám. Nem a főnöknek panaszkodnék, hanem megtenném ez ellen, mait tudok. (Nem arra gondolok, hogy én is kitolnék vele, hanem arra, hogy nem hagynám magam. Konkrétumok nélkül nehéz ennél pontosabban megfogalmaznom.)
2014. jún. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmiképpen nem kell a Te hátad tartani miattuk, szólhatsz a főnöknek ha normális, intézkedik, ha nem akkor magad kell irányítani a dolgokat.


Le kell sz*rni őket, a pénz miatt vagy ott, nem ismerkedni

2014. jún. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha már ugysem birnak akkor árulkodhatsz is. de szerintem inkább tegyél ellene, védd meg magad!
2014. jún. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
úgy tudnám elkerülni, hogy elrontsák a munkámat, ha szimpatikus, vagy legalábbis nem lennék ellenszenves a kollégáimnak
2014. jún. 24. 12:46
 5/5 anonim ***** válasza:

irj mar konkretat, legalabb itt ne legy alamuszi!

vhogy nem tudok csodalkozni.

2014. jún. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!