Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményetek arról a...

Mi a véleményetek arról a felnőtt emberről, aki állandóan cigarettát kér?

Figyelt kérdés
Igen, én is dohányzom sajnos, de sosem kéregetek. Szerintem az elmegy néha, hogy ha az embernek elfogy, vagy otthon felejti, akkor kér valakitől. De az nem, amikor valaki rendszeresen a másikét lejmolja. Sajnos sok munkahelyen, sok ilyen emberrel találkoztam már, és most megint van egy ilyen. Számomra ez annyira visszataszító viselkedés.
2016. jan. 27. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem a kéregetőket, attól függetlenül hogy nem dohányzok.


De gondolj bele, őt ez nem zavarja. Hülye lenne venni drága pénzen magának, esetleg töltéssel tölteni a drága idejét, ha van más aki elintézi neki :D

2016. jan. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan gyorsan küldöm el a fszba hogy nem érkezek véleményt alkotni.
2016. jan. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hozzáragasztom a lejmolós jelzőt, innentől kezdve pedig nem veszem komoly, megbízható emberként számításba. Ugyanebbe a kategóriába sorolom azt is, aki gyakran fogad el ingyen kör italokat, de saját kört fizetni gyakran "elfelejt".
2016. jan. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az én szememben sem komoly egy ilyen ember, inkább számító, sunyi, érdekembernek mondanám. De, ahogy az első válaszoló is írta, őt ez nem zavarja. De az majd fogja, ha egy idő után senki nem ad neki cigit. Én már többször elbeszélgettem vele erről, de úgy tűnik nem hatott rá.
2016. jan. 27. 18:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Én az ilyet mindig messze elkerülöm. Már az iskolában is ahogy jött a lejmolós, úgy álltam odébb én is, vagy nem beszélgettem vele.
2016. jan. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Megoldás!!!!


Van cigid?


Hogyne lenne! 1000 ft egy szál. Hány szálat adhatok?


Hidd el többet nem jön oda.

2016. febr. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!