Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tehetek ebben a helyzetben?

Manó1235 kérdése:

Mit tehetek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Próbálok lényegre törően fogalmazni. Közfoglalkoztatottként dolgozom egy iskolában vagyok portás, október óta. Mikor felvettek elmondták hogy a portás sok mindent foglal magába pl: gyerekeket kell kísérni. Eddig ezeket végeztem: gyerekeket vittem gyógytornára másik iskolába, az iskola papírjait a hivatalba, néha elmentem az igazgatónak gyógyszertárba, buszhoz kísértem cigány gyerekeket. Ezek még annyira nem is vészesek de a buszon is lenni kell velük, a munkatársam aki eddig volt velük jövőhéttől nem lesz így automatikusan rám száll az ő feladata is de erről senki nem kérdezett hogy elvállalom e?! Egy busz tele kezelhetetlen örjőngő cigány gyerekekkel bármi baj történik az én felelősségem. Úgy érzem túl fiatal vagyok ehhez a feladathoz, meg mivel eleve magyar vagyok már nem fogadnak el, kifiguráznak, ki viccelnek, Ma voltam munkatársammal hogy nagyjából bele lássak a dologba de eszméletlen komolyan ami azon a buszon folyik volt már polgárőr rendőr is, férfit is raktak fel de 2 hétnél tovább senki sem bírta. A tanárok meg hallani sem akarnak róla hogy ők kísérjék ezeket a gyerekeket így ránk marad portásokra. Én nem akarom ezt bevállalni hogy az idegeim tönkre menjenek. Holnap beszélek az igazgató nővel és elmondom neki ezeket a dolgokat, úgy sem kényszerítheti rám szerintem. Valakinek valami észrevétel? 22/L

2016. febr. 1. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen helyesírással felvettek dolgozni?
2016. febr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Portás vagy azt vállaltad , ez nem a te feladatod a szerződést bontsd fel és lépj ki .
2016. febr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
A gyerekeknek mutsad meg, hogy ki itt a fonok esetleg adhatnal nekik cukorkat, ha jok.
2016. febr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem felügyelhetsz a gyerekekre, ha nem pedagógusként foglalkoztatnak.
2016. febr. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! Te portársként vagy papír szerint alkalmazva, de igazából pedagógiai asszisztensi feladatokat látsz el. Nem tudom, hogy a munkaköri leírásodban mi szerepel. Egyszerűen rád sózták a piszkos munkát. Nincs is annál rosszabb, mint rossz gyerekekre felügyelni. Pedagógus lévén tudom.

Számomra egy portás telefonokat kezel s figyeli, hogy ki jön be az épületbe, illetve elirányítja őket, valamint kulcsokat kezel. Nemigen vagy te portás, hanem ilyen mindenesféle lehetsz, aki segít ebben-abban.

2016. febr. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az a gond h papíron utcán vagyunk csak ( sunyiban raknak be minket közintézményekbe ) de portásként vettek fel
2016. febr. 2. 19:37
 7/8 mark5445 válasza:
xD "utcán vagyunk" szép intézmény lehet.Na de mindegy,rádsózták a rosszakat mert senki ne bír velük.Szólj az igazgatónak és lesz ami lesz
2016. febr. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
felmondok de azt meg csak úgy lehet ha viszek szerződést h már máshol foglalkoztatnak de mivel ezt biztos nem fogom csinálni nem megyek be és kész hétfőtöl
2016. febr. 4. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!