Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért ilyenek az emberek?

Miért ilyenek az emberek?

Figyelt kérdés
Szakmai gyakorlaton vagyok egy irodán, ez nekem kötelező. Ma volt az első napom. A főnök azt mondta, bárkitől kérdezhetek. Mások elmaradását csináltam, nagyon élveztem, de tényleg. Az ott dolgozók pedig körmöt reszeltek és azt mondták a nap végén hogy én nem csináltam semmit.. Senkihez egy rossz szavam nem volt, és úgy csinálják, mintha a helyükre pályáznék. Nincs ilyen szándékom és egyébként is be vannak betonozva :) hogy éljem túl a napokat így??
2016. febr. 5. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg ne foglalkozni velük.

Direkt azt akarják ,hogy érezd rosszul magad.

Viszont azt nem tudom miért ilyenek az emberek. Elég nagy szegénységi bizonyítványnak tartom a másik megalázását megbántását.

2016. febr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Csak nagyon elkeserítő. Én sem jó kedvemből vagyok ott....
2016. febr. 5. 19:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Szakmai gyakorlatként elvégzed az ő munkájukat. Egy gyakornoktól féltik az állásukat. Ez nem neked szarügy, hanem nekik. Ne törődj velük.
2016. febr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi neked is! Rosszul viselem ezt, és még van egy hónapom ebben a közegben.....
2016. febr. 5. 21:03
 5/9 anonim ***** válasza:
jegyezd fel, mit csináltál pontosan és mennyi ideig, és nyugodtan tegyél jeleket a munkába (excelbe rejtett cellába vagy pl wordben fehér alapon fehér betű) - ha esetleg később bizonyítani kell
2016. febr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Eszembe nem jutott volna! :) köszi nektek :)


Nehéz nem visszaszólni.. De duplán igaz az, hogy ahol 1 nőnél több dolgozik egy irodában, ott pikol az élet :( 1 nap elég volt, hogy belelássak az egészbe, katasztrófa. :)

2016. febr. 6. 08:02
 7/9 A kérdező kommentje:
Pokol *
2016. febr. 6. 08:02
 8/9 anonim ***** válasza:

Én főállásban vagyok ilyen pletykás előítéletes köcsög közegben nyugi.

Az ok, hogy fiatalabb vagyok és lelkesebb. Minden pillanatban igyekeznek letörni a szarvaimat. A legrosszabbul az esik, hogy úgyérzem 100%-ot próbálok beleadni a munkába, majd a hátam mögött kavaró alak bemegy az ügyvezetőhöz és össze-vissza fúr a hátam mögött. Ezután behív engem az ügyvezető a közvetlen felettesemmel és megkérdezi mi ebből az igaz. Őszintén szólva az elsőnél sírógörcsöt kaptam. Na nem előttük, de hazafelé bizony potyogtak a krokodil könnyek... A másodiknál kibuktam. Még próbaidős voltam. Az ügyvezető és a közvetlen felettesem előtt felálltam, elmondtam, hogy nem hiszem el, hogy már megint itt tartunk és hogyha ennyire nem elégedettek a munkámmal, akkor mi a fenéért nem tesznek ki? Megtehetik következmények nélkül a próbaidőm alatt, de ha ők nem, akkor én fogom, mert nekem ez így nem kell!!!

Azóta nem engem szorítanak sarokba, igyekeznek kicsit másként nézni a dolgokat és belátták, hogy talán nem kell mindent feltétlenül elhinni, mert igen komoly célpont lettem a cégnél.

Ami miatt nem találnak rajtam fogást az az, hogy fiatal vagyok és nyugodt szívvel képes vagyok ott hagyni az állásomat, mert tudom, hogy két hét múlva találok másikat. Én nem fogom megvárni, hogy tönkremenjek a stressztől és a sok bántástól.


Összességében nekem az segített, hogy lesz*rom ki mit gondol rólam. Nem barátkozom és jópofizok. Gond nélkül elbeszélgetek az időjárásról, elvégzem a munkámat, aztán pedig hazamegyek és ennyi. Nem szabad engednek azt, hogy a rosszindulat és a pletykák úrrá legyenek rajtad. Az ő szegénységi bizonyítványuk, ha irigyek rád...

2016. febr. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy a főnök hisz az alkalmazottainak, bízik mindben, pedig nem kellene..
2016. febr. 7. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!