Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkahelyekre szeretném...

Munkahelyekre szeretném beadni az önéletrajzomat? Ennek kézzel írottnak kell lenni? Erre vonatkozóan hol találok hivatalos mintákat, amit munkahelyen is elfogadnak?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem,mert úgy tudom,az önéletrajznak több formája is van, és teljesen meg vagyok keveredve.

Segítség egyenlőre nem kell, mert egy minta alapján meg tudom írni,de nem tudom még azt sem, hogy géppel, vagy kézzel írottnak kell lennie...



2014. márc. 9. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem kérik kifejezetten, hogy kézzel írott önéletrajzát, akkor egyértelműen és kérdés nélkül géppel kell írni, és a végén alá kell írni.
2014. márc. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne írd le kézzel... van egy csomó minta a neten, azok közül válassz olyat, ami neked megfelel és az alapján írd meg.
2014. márc. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Rendben.

És egy önéletrajzba, amit munkahelyre küldök be, bele kell írni a hobbikat is pl?

mert neten van ilyen példa, meg olyan példa egyaránt. :/

2014. márc. 10. 17:04
 4/6 anonim válasza:

Én ezt ajánlom: [link]

Legyen benne minden infó, szépen tömören. Hobbik/szabadidős elfoglaltságok jók, és ezeket is meg tudod úgy fogalmazni, hogy passzoljon az épp megpályázni kívánt céghez, munkakörhöz. De nem hazudni kell, viszont a lényegtelenebb dolgokat kihagyhatod.

Olvass el minél többet, és ezek alapján gyúrd össze a sajátod.

2014. márc. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszi! :)
2014. márc. 10. 20:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez a cikk éppen válasz a kérdésedre:

[link]

2014. márc. 11. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!