Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Sürgős! Ilyen kollégával mit...

Sürgős! Ilyen kollégával mit lehet csinálni? Vagy milyen trükkel lehetne eltávolítani?

Figyelt kérdés

Új munkahelyem lett, már két hete vagyok ott, de van családtagom, aki már régóta ott van és nagyon elégedettek vele, szeretik.Engem is nagyon kedvesen fogadtak és jól megy a munka is, azonban van egy kolléganőnk, aki sajnos közvetlen kollégám is egyben, nos őt senki nem kedveli.Már nagyon unják! Folyton sopánkodik, hogy ez fáj neki, az fáj neki.Egészségügyi problémáira hivatkozva hol ezt-hol azt nem csinál meg, mert "nem bírja", orvoshoz "véletlenül" mindig akkor kap időpontot, mikor tudja, hogy a legtöbb munka lesz.

De persze ő a "munka hőse".Már évek óta ott van és a főnökék nem szeretnek kidobni senkit, ha csak nem nagyon muszáj.Ez a nő semmivel sem magasabb beosztású, mint mi, mégis dirigálni akar, még a többiek szabadnapjait is ő akarja beosztani.Állandóan osztja az észt, miközben azért igyekszik a maga rafinált módján ott megfogni a munka rövidebb végét, ahol csak lehet.A főnököknek mindegy, nem ők vannak egész nap vele, mi kollégák azonban utáljuk.Most jönni fog egy újabb fiatal kolléganő, de ez már előre bejelentette, hogy majd annak is ő fogja beosztani a szabadságát.Na itt van vége a türelmemnek! Nagyon még nem akarok ugrálni, mert még új vagyok, de már hallottam a nőről épp eleget és valóban olyan kiállhatatlan, amilyennek lefestették.Hogy lehet az ilyen személyt hatásosan eligazítani, hogy rájöjjön végre, hol a helye?! Vagy hogy lehetne kirúgatni?


2016. febr. 9. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Két HÉT után ne ugráj, nem a te dolgod a régebi kollégákat "fegyelmezni", a végén te leszel az, akit kidobnak!!!!!
2016. febr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De így a fejemre fog nőni!Az én fejemre ne nőjön, akkor se ha új vagyok, mert az meg nem az ő dolga, nem a főnököm!
2016. febr. 9. 18:56
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

két hete vagy ott és már azt tervezed, hogy kit, hogy kéne kirakni????

Örülj, ha maradhatsz próbaidő után és nem téged küldenek el!

Neked sem ártana elgondolkodni, hogy hol a helyed.

2016. febr. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó magyar attitűdöd van neked is.


Hogy ki kit utál, hogy viselkedik, kinek kivel milyen a viszonya, nem a te dolgod. Ne engedd, hogy téged csesztessen, lehetőleg ne paraszt módjára reagáld le a viselkedését, és ennyi.

2016. febr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Eltávolítása nem a te dolgod, saját magadért állj ki, és kész. Ha be akarja osztani a szabadságodat, akkor mondd, hogy "nem", majd beírod magadnak úgy, ahogyan te szeretnéd.
2016. febr. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!