Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az ilyen kollégával mit...

Az ilyen kollégával mit csináljak?

Figyelt kérdés
Én szinte mindennap főtt ételt viszek ebédre. Még ha az egy egyszerű virsli párolt zöldséggel vagy akármi. Egyszerű péksüti nekem nem jó, inkább alkotok valamit :D Van egy idősebb kolléganőm, akin látom, hogy szinte irigyli az ebédemet, mindig sóvárogva nézi és iszonyat zavaró, már nem is szeretek úgy ebédelni, hogy ő ott van, mindig megyek másmerre. Ő sosem hoz semmilyen főtt ételt, egész sokszor nem is hoz kaját, csak egy egyszerű péksütit. Mondjuk előfordult, hogy sütött sütit, de főtt ételt sosem hoz. Párszor mondja hogy olyan éhes vagyok és közbe rám néz... Lehet irigy dög vagyok, de azért már etetni nem akarom az ebédemből. :D Hogy kezeljem őt?
2015. okt. 7. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem hagy hidegen, akkor kerüld ki. Ennyi, van ennél rosszabb is, pl.viccesnek szánt, de valójában ordenáré megjegyzéses kolléga, tudálékos kolléga, mindig magáról beszélő, mást soha meg nem hallgató kolléga, stb.
2015. okt. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg szokott e főzni. Így talán finoman jelezheted neki, hogy amit te megteszel, hogy hozol főtt ételt, ő is ugyanígy megteheti. De emiatt ne érezd magad szarul, ne ebédelj vele együtt és kész.
2015. okt. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nagyon néz, akkor kérdezd meg, hogy : "Kérsz?"


Kerüld ki, vagy ha esetleg szóba kerül, akkor másnak mesélheted, úgy, hogy ő is hallja, hogy " tegnap este már nem volt kedvem nagyon főzni, így ezt dobtam össze" vagy " na, holnapra ki kellene találni, hogy mit is főzzek"


Vagy kérdezz rá, hogy "hogy bírod megenni a péksütit minden nap?"

2015. okt. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon néz, látványosan told az orra elé a kaját, hogy kér-e? Talán észreveszi magát.
2015. okt. 9. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mielőtt enni kezdesz, mondd azt, hogy "hát, ez már 5 napos, úgyhogy már muszáj megenni ".
2015. okt. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!