Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miert kell 8 orat dolgozni...

Miert kell 8 orat dolgozni szintem MINDEN NAP, miert nem eleg csak 6?

Figyelt kérdés

EGY eletunk van,miert nem eleg csak 6,a 8 az tul sok!Amunka mellet meg sokaknak kell a haztartast vezetni,fozni,bevasarolni,meg EGYSZER ELUNK jo lenne szorakozni,pihenni,aludni is kell legalabb 8-9 orat hogy jo legyen.

40 even keresztul 8 ora...Minden nap szinte.



2016. febr. 12. 14:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Régen hajnalban keltek az emberek, aztán egészen késő estig dolgoztak. Jóformán csak aludni jártak haza. Hétvégén is ez volt. Örülj neki, hogy azóta bevezették a 8 órás munkanapokat meg az 5 napos munkahetet. Ahhoz képest régen mi volt, ez már semmi!
2016. febr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

REGEN SZAR VOLT,most valamivel jobb,az nem azt jelenti hogy igy jo,vagy helyes.Az orvos tudomany regen gyengebb volt,ma mar fejletteb de meg mindig nem eleg jo,csak JOBB.

Ha most valmi jobb mint regen az nem azt jelenti hogy igy kell hagyni ahogy van mert regenhez kepest jobb.

2016. febr. 12. 18:07
 13/19 anonim ***** válasza:
Ha napi 6 orat dolgoznal az tünne soknak. En heti 49,5 orat dolgozok. Egy szabad hetvege feler egy nyararalassal. Dolgoztam heti 38 orat, szabad hetvegevel minden heten, kb ket honapig marha jo volt, de utana azon gondolkoztam milyen jo lenne reszmunkaidöben het 3 nap...
2016. febr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

13-as szamu most azt mondtad,hogy ha kevesebb lenne meg kevesebbet akarnek,ezert inkabb maradjon ugy?

Ha ezt mondtad akkor nem igazan ertem a logikat.

2016. febr. 12. 19:48
 15/19 A kérdező kommentje:
En azt mondtam,hogy egy heten 5-6 napot kene dolgozni es 6-7 ora hosszat.
2016. febr. 12. 19:52
 16/19 anonim válasza:
azért van,mert ez egy elbasz ott rabszolgatartó világ.akár heti 6 óra is elég lenne,majdnem mindenhol robotok dolgoznak,ahol helyetesíteni tudják az emberi erőforràst. túltermelés van mindenben,élelmiszerek(vagy annak nevezett) tonnáit dobják a tengerekbe,hogy nedhogy le keljen vinni az árakat,miközben több millió ember pusztul éhen.a szegény ember nem is veszi észre,hogy egész életét rabszolgaként éli,más hatalmasabb ,pénzes irányítókat szolgál és ezek elvárásainak kell hogy megfeleljen.
2016. febr. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Kerdezö: Azt akartam mondani, hogy akarmennyir dolgozol az tünik soknak. Most azt mondod a hat ora lenne idealis, ha hat oraban dolgoznal akkor meg a negy ora utan sirnal. Ha sok a nyolc ora keress hat oras melot. Csak szamits ra, hogy kevesebbet is keresel majd.
2016. febr. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb csökkenni fog a munkaidő, csak bírjuk kivárni. Pl németek már most is "csak" 1380 órát dolgoznak évente, mi meg 1880-at.
2016. febr. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

En 12 orazom de mar azon vagyok hogy ne kelljen...

Munka idom -> 2nap melo 2nap szunet 3nap melo 2 nap szunet 2 nap melo 3 nap szunet.....es kezdodik elorol csak nem nappalosba mar hanem ejjelesbe.Kicsit faraszto...


Eleg sok helyen vezetek mar be a 12 orazast sajnos.

2016. febr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!