Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A társaság kedvéért legyünk...

A társaság kedvéért legyünk képesek lebontani a magunk köré emelt barikádokat? (példa lent)

Figyelt kérdés
Ha utáljuk azt a zenei irányzatot, mégis végigszenvedjük a barátaink kedvéért, mert különben csak egy keskeny ösvényen lépdelhetünk. Szerintem jó a keskeny ösvény, nekem megfelel. Ne bontsunk le minden falat, mert azáltal magunkból adunk oda valamit. A kialakult véleményem ellenére várom az ellenvetéseket, illetve azt, ti hogyan látjátok.
2015. nov. 7. 21:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy párszor kilehet bírni, de rendszeresen nem fogsz olyan dolgokat csinálni a barátaiddal amit nem élvezel. Szólsz nekik, hogy te ezt nem szereted, vagy ha nem hallgatnak rád nem mész legközelebb. De mivel barátok, ezért hallgatniuk kéne.
2015. nov. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy változtatsz magadon, alkalmazkodsz a körülményekhez, még nem jelenti azt, hogy odaadsz magadból valamit. A változás természetes, és nem állíthatod meg. Most is folyamatosan változol, csak legfeljebb nem tudatosan csinálod. Szerintem az embernek az értékrendje, ami állandó (-nak kéne lennie, de általában nem az sajnos).
2015. nov. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a példádat...

Az ízlés nem egy barikád. Te is szeretsz valamilyen zenei irányzatot, ők is. Persze, nyitottnak kell lenni és adni egy esélyt a barátok kedvenceinek, de ha nem tetszik, akkor nem kell havonta eljárnod velük koncertre, és attól még lehet millió téma, amiről beszélhettek.

2015. nov. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
v ki meg a te zenédet rühelli ez ilyen
2015. nov. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha utálom az alkoholt, de a barátom kedvéért mégis iszom egy pohárral, máris változtam. Nem simulékonynak kell lenni szerintem. Egy barát ne azért szeressen, ami nem vagyok, hanem azért, ami vagyok. Ellenkező esetben maszkot hordok.
2015. nov. 8. 21:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez is egy gondolkodásmód, de nagyon könnyen egyedül találhatod magad így.
2015. nov. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ma 21:11


Ne hordj maszkot,önmgadat add,ezt a szöveget nyomja mindenki..

2015. nov. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ehhez képest azt írjátok, hogy a változás természetes.
2015. nov. 8. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!